КПВВ

Особисті речі, обмежені та заборонені товари: що можна везти через КПВВ

Суспільство

10 червня відновився пропуск людей та транспорту через лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду. Запрацювали лише два КПВВ: для автомобільного сполучення - «Мар’їнка», для пішого - «Станиця Луганська». Пропуск громадян відбувається ...

Правила перетину лінії розмежування: які документи потрібно мати

Суспільство

З 1 червня контрольні пункти в’їзду-виїзду перейшли на літній режим роботи. На сьогодні через карантин всі шість КПВВ Донецької та Луганської областей для перетину закриті.
Нещодавно головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак повідомив ...

Умови перетину лінії розмежування на час карантину

Суспільство

З 22 березня тимчасово припинено пропуск через лінію розмежування людей та транспорту. Однак у критичних випадках командування об’єднаних сил може надати дозвіл на перетин. За час карантину таких випадків було близько 100.
 
Карантинні ...

6 інтерактивних мап, які будуть вам корисні

Суспільство

Зібрали для вас посилання на державні сервіси з використанням мап, які можуть стати у нагоді під час подорожі, пошуку роботи або ж навіть боротьби за чистоту навколишнього середовища.
 
Мапа пунктів пропуску
 
Наразі функціонують ...

Донеччина посилює заходи з недопущення поширення коронавірусу

Суспільство

Введено обмеження на пропуск людей через контрольно-пропускні пункти, лікарі навчені протидіяти інфекції, лікарні терміново забезпечують додатковими тест-системами, апаратами штучного дихання та захисними масками.
Про ці та інші превентивні заходи ...

Підозрілі екскурсанти та замінування КПВВ «Майорське» – вибори на Донеччині проходять не спокійно

Політика

Про порушення, зафіксовані напередодні та в день голосування, а також про превентивні заходи щодо попередження можливих заворушень повідомлено під час прес-брифінгу Громадянської мережі «ОПОРА» за участі заступника начальника поліції Донеччини Павла ...

Перетинати КПВВ “Мар’їнка” стало комфортніше

Суспільство

Завершено роботи з облаштування контрольно-пропускного пункту в’їзду-виїзду "Мар’їнка", які обійшлися обласному бюджету у 11,3 мільйона гривень. Про зміни, що відбулися на КПВВ, повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр ...

Ліквідація наслідків радіаційного забруднення – на КПВВ «Майорське» тренування

Суспільство

Згідно офіційній заяві прес-центру штабу Операцій об’єднаних сил на КПВВ «Майорське» відбулися тренування з питань ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій радіаційного характеру.
Під час навчань учасники відпрацьовували дії проведення ...

Гуманітарно-логістичний центр на КПВВ «Майорське» тимчасово призупинив діяльність

Суспільство

Центр було тимчасово закрито через виявлені схеми вивозу дрібним оптом товарів не непідконтрольну територію так званими "човниками". Наразі проводяться заходи щодо вдосконалення роботи всіх гуманітарно-логістичних центрів що розташовані на ...

Канада допомагає краматорським прикордонникам модернізуватися

Суспільство

Посол Канади Роман Ващук приїхав з візитом до Донецької області для того, щоб передати сертифікати на обладнання, яке має покращити кібербезпеку Державної прикордонної служби України.