Костянтинівка

Хочемо, щоб усе місто ходило скандинавською ходою

Спорт

Для цього костянтинівський клуб "Крок за кроком" подбав про інвентар та вже планує проводити майстер-класи із залученням до занять молоді.
Як правильно ходити з палицями та де цьому навчають – у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на ...

Підприємниця з Костянтинівки захопилася вирощуванням мікрокультур

Суспільство

Чи доводилося Вам коли-небудь куштувати мікрозелень? Ні? Чому її варто спробувати та де можна замовити на Донеччині - відповіді є в АКМЦ.
Коронакриза відчутно вдарила по бізнесу. Багато хто вимушений був піти на скорочення чи взагалі закритися. ...

Костянтинівські ліцеїсти “за” сучасні локації для творчості, навчання та дозвілля

Суспільство

Найбільша за чисельністю школа Костянтинівки не має біля закладу комфортного майданчика для відпочинку. Але і школярі, і освітяни, і мешканці мікрорайону дуже хочуть його створити. Чи реально омріяну ініціативу втілити у життя? Чиїм коштом ...

Оновлений футбольний стадіон для костянтинівців

Суспільство

Неймовірний запал  та жагу до перемоги спортсмени демонструють не лише під час спортивних змагань. Вони ладні бороти й бюрократичні перепони на шляху до бажаної мети. Тим більше, коли питання стосується дітей. Цього разу, костянтинівські футболісти ...

Як ставляться батьки до дистанційного навчання

Освіта

Чи задоволені батьки дистанційним форматом навчання?
Чи не виникає конфліктів на цьому підґрунті?
Досвідом поділилася начальниця управління освіти Костянтинівської міської ради Ольга Барабаш.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі ...

Дистанційна освіта у Костянтинівці

Освіта

Як Костянтинівка впоралася із викликами дистанційної освіти?
Чи були складнощі у цьому процесі?
Розповідає начальниця управління освіти Костянтинівської міської ради Ольга Барабаш.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у ...

Реєстрація підприємців під час карантину у цифрах

Економіка

В Костянтинівсько-Дружківському управлінні ГУ ДПС у Донецькій області розповіли, скільки підприємців зареєструвалося у них за чотири місяці поточного року та під час карантину, а скільки є на обліку загалом. Цифри ми зібрали в коротке відео.
Більше ...

Профілактика у дев’ять кроків

Суспільство

Поширюй інформацію, а не вірус! З такою пропозицією до перехожих звертаються амбасадори та амбасадорки Миру у Костянтинівці. Переважно, це представники освіти та культури. До акції з розповсюдження листівок та наліпок з інформацією про поради щодо ...

Велике будівництво у Костянтинівському дитсадку “Мир”

Суспільство

Дитячий садочок "Мир" у Костянтинівці потрапив до програми Великого будівництва. Там тривають роботи з благоустрою та озеленення території, завершується оновлення будівлі закладу зовні. Сьогодні він відзначає свій ювілей - 40 років з дня заснування. ...

Ходіть здорові!

Медицина

Аби у коронавіруса не було жодних шансів, Міністерство охорони здоров'я України попереджає — ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА! Однак, карантин українці проводять по-різному. Як це роблять у місті та в селі — в історіях наших героїв. 
 
Дивіться більше відео ...

Костянтинівка – це адміністративний центр Костянтинівського району Донецької області України. На карті місто можна знайти між Донецьком і Краматорськом. Останні події Костянтинівки ви можете знайти на нашому сайті, де ми висвітлюємо життя та активну діяльність громадян.

Наш незалежний медіа-центр надає актуальні новини щодо суспільної, підприємницької, волонтерської, просвітницької роботи, що проводять мешканці міста. Наші журналісти висвітлюють найбільш яскраві і важливі події. 

Всі новини Костянтинівки для зручності зібрано в одному розділі. Тут у вас є можливість дізнатися, що відбувається в місті сьогодні, і які заходи пройшли у минулому. Тут зібрано найрізноманітніші головні новини нинішнього дня: про початок або відновлення соціальних проектів чи будівництва, про сферу освіти в місті, важливі медичні події, економічні перетворення. Кожна новина є перевіреною та інформативною. У всіх статтях розповідається про місцевих жителів, про їхні старання щодо поліпшення рідного міста, про владу та її діяльність. Ви можете дізнатися думку мешканців Костянтинівки про поточні питання та методи їх вирішення.

Кількість новин про суспільство Костянтинівки говорить про те, що це перспективне місто. Наш медіа-центр спеціально зв’язується з територіальними громадами та ЗМІ для того, щоб інформувати читача про хід реформ і змін у місті й в області.

Наш Антикризовий медіа-центр – це громадська організація, метою якої є створення незалежних ЗМІ на Сході України.