Коронавірус

Щеплення від коронавірусу на першому етапі зроблять 17 тисячам мешканців Дніпропетровщини

Медицина

Розпочнуть щеплювати людей щойно область отримає вакцину від Covid-19. Нині для цього створено 37 мобільних бригад.
Складаються такі бригади з лікаря та 2 медсестер, які виїжджатимуть у заклади для вакцинації від коронавірусу.

«Спочатку ...

Чи не крадуть на масках у твоїй лікарні

Суспільство

Щоб тримати українців у курсі подій, а також для запобігання корупції у медичних закладах Антикорупційний штаб запустив чат-бот «Медсестра Іванка».
Як перевірити закупівлі своєї лікарні – тримайте лайфхак.

Дивіться більше експериментальних ...

Громади Донеччини недостатньо реагують на наслідки коронакризи

Суспільство

До таких висновків дійшла моніторингова група, що досліджувала, як місцева влада реагує на виклики, пов'язані з розповсюдженням захворюваності на COVID-19. Презентація результатів моніторингу відбулася в Антикризовому медіа-центрі.
Аналіз ситуації ...

Хто і чому не отримує доплат у боротьбі з коронавірусом?

Медицина

Про те, хто і чому не отримує доплат в лабораторіях – Тетяна Житецька завідувачка клініко-діагностичної лабораторії Торецька.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці Питання-Відповідь!
Відстежуйте змІнИ, що ...

Ситуація з коронавірусом у Торецьку

Медицина

Для хворих на COVID-19 у Торецьку знову запустять тубдиспансер, медики ПЛР-лабораторії підхопили вірус, а також про те, чому мобільна бригада працює у посиленому режимі — дивіться сюжет.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці ...

На Донеччини 1398 непрацездатних людей через інфікування на Covid-19

Суспільство

Таку інформацію озвучила начальниця управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області Людмила Давиденко під час  брифінгу з питань запобігання розповсюдження коронавірусу на території Донецької області.
За її словами, ...

Місцеві вибори: особливості проведення в умовах адаптивного карантину

Суспільство

До 31 жовтня в нашій країні діятиме адаптивний карантин. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив ще у серпні.
А от місцеві вибори цьогоріч відбудуться 25 жовтня. Організовані вони будуть з урахуванням затверджених протиепідемічних заходів. ...

Карантинні зони в Україні: що це таке та як вони діятимуть

Суспільство

Нові правила адаптивного карантину нині діють в Україні. Відповідна постанова Кабінету Міністрів набула чинності з 1 серпня. Окрім подовження карантину до кінця літа, по всій території Україні були встановлені зони з рівнем їхньої епідемічної ...

Вплив карантину на бізнес

Суспільство

Третина підприємців від початку «коронакризи» втратила від 50% до 75% своїх доходів. Такими є результати опитування, проведеного «Європейською бізнес асоціацією». Докладніше про те, як бізнесмени Донеччини долають скрутні ситуації, дивіться скоро у ...

Дитячий табір «Зоряний шлях» запрацює у дві зміни, але з певними особливостями

Суспільство

У позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку під час змін дотримуватимуться усіх санітарно-епідеміологічних вимог. Зокрема, це – температурний скринінг, масковий режим, дезінфекція поверхонь і кварцування кімнат, де перебуватимуть ...

Коронавірус торкнувся життя кожної людини як в нашій країні, так і за кордоном. Карантин, що почався у середині березня 2020 року, триває досі, хоча і з деякими послабленнями. Вимушені заходи через коронавірус в Україні завдали шкоди бізнесу, особливо сфері послуг. Підприємці часто стають жертвами дезінформації з неперевірених джерел, через що отримують великі штрафи і нерідко витрачають зайві кошти на дообладнання приміщень абсолютно непотрібними речами. Щоб заощадити час і гроші, рекомендуємо користуватися виключно надійними джерелами, в якому публікуються останні новини про коронавірус від офіційних представників міністерства або інших структур. 

Наш антикризовий медіа-центр працює, щоб ви отримували правдиву інформацію щодо ситуації з коронавірусом. Актуальні події з’являються на нашому сайті швидко, і ви одразу можете дізнатися про те, як працює транспорт, яка допомога надається підприємцям, як функціонують ті чи інші установи в регіоні.

Поступово кількість заражень COVID-19 стає все менше, хоча медики роблять обережні прогнози з цього приводу. Статистика коронавируса свідчить про те, що країна нарешті вийшла на «плато» епідемії – приріст пацієнтів стабільний, і лікарі усіх обласних центрів справляються з навантаженням. Ситуація досі продовжує залишатися напруженою на Західній Україні, однак причин для занепокоєння немає.

Коронавірус повільно, але вірно піддається спільним зусиллям представників медицини, уряду і самих громадян. Головне – продовжувати дотримуватися карантинних рекомендацій і не планувати термінових закордонних поїздок на найближчий час. Інформація про коронавірус актуальна для кожного громадянина, тому не варто нехтувати якісним інформаційним ресурсом з перевіреними джерелами подій.