Коронавірус

Послаблення карантину: як кафе та перукарні працюватимуть у Краматорську за новими правилами

Суспільство

З 11 травня у Краматорську, як і на решті території України, почали діяти послаблення карантинних обмежень. Так, уряд дозволив працювати перукарням і салонам краси. Але за умови дотримання деяких обмежень.

"Ми від сьогодні вже відкрилися і ...

Профілактика у дев’ять кроків

Суспільство

Поширюй інформацію, а не вірус! З такою пропозицією до перехожих звертаються амбасадори та амбасадорки Миру у Костянтинівці. Переважно, це представники освіти та культури. До акції з розповсюдження листівок та наліпок з інформацією про поради щодо ...

Заборона на відвідування кладовищ, штрафи за порушення карантину та надбавки до зарплати медикам

Медицина

Майже півтори місяці Донеччина, як і вся країна, перебуває на карантині. Яка поточна ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію, як мешканці регіону дотримуються обмежувальних правил та які наслідки проведення Великодньої служби у ...

Робота краматорських амбулаторій в умовах карантину

Який алгоритм дій в амбулаторіях щодо прийому потенційно хворих на коронавірус? Яким чином забезпечено ізолювання від здорових пацієнтів? Чи вистачає експрес-тестів, за якими критеріями вони використовуються?

Відповідає Андрій Прудивус, завідувач ...

Велосипеди на час карантину

Медицина

Велосипеди на час карантину тим, хто бореться з епідемією коронавірусу, надає Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Нині з 17 велосипедів 8 - у користування медпрацівників Дружківки.  Подробиці дивіться у сюжеті.
...

Допомога лікарям Дружківки від «України можливостей»

Медицина

Лікарі Дружківської центральної міської лікарні отримали багаторазові захисні костюми від представників ГО «Україна можливостей». Закупили спецодяг завдяки зекономленим коштам в рамках проєкту «Здорова громада». Він реалізується у співфінансуванні ...

Щеплення під час епідемії коронавірусу – побоювання батьків та фахова думка лікарів

Медицина

Чи потрібно проводити планову вакцинацію в період епідемії? Чи не підхопить дитина інфекцію в амбулаторії? Чи можна відтермінувати щеплення «до кращих часів»?
На всі ці острахи медична спільнота дає однозначну відповідь: «Епідемія не привід ...

Ходіть здорові!

Медицина

Аби у коронавіруса не було жодних шансів, Міністерство охорони здоров'я України попереджає — ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА! Однак, карантин українці проводять по-різному. Як це роблять у місті та в селі — в історіях наших героїв. 
 
Дивіться більше відео ...

Вакцинація дітей під час епідемії коронавірусу

Медицина

Чи доцільно проводити планову імунізацію на тлі поширення коронавірусної інфекції?
Які міри застереження вживають амбулаторії для захисту здорових дітей, якім потрібно провести щеплення?
Чи безпечні сучасні вакцини?
Чи не перевантажується ...

Вакцинація дорослих під час епідемії коронавірусу

Медицина

Навіщо щеплення дорослим людям? Від яких хвороб варто захиститись? Від якого штаму грипу необхідно вакцинуватись цього року, кому це потрібно в першу чергу? Чи можна проводити щеплення під час епідемії коронавірусу?   
Відповідає Андрій Прудивус, ...

seo тексты на тему коронавируса