Комунальні послуги

Як міжнародні інвестиції вирішать проблему водопостачання Маріуполя?

Суспільство

Водопостачання Маріуполя знаходиться у критичному стані – головне джерело питної води знаходиться на відстані 240 кілометрів від міста. Це ускладнює транспортування та негативно впливає на якість. До того ж, майже на 70 відсотків зношені труби ...

В Олександрівській ОТГ хочуть зробити централізоване водопостачання у трьох населених пунктах

Суспільство

Нині в Олександрівській громаді зробили усі необхідні розрахунки, визначили стан і кількість об’єктів водопостачання, а також абонентів, та чекають на висновок спеціалістів. Обслуговуванням займатиметься комунальне підприємство громади «Віднова». ...

Цікаві факти про систему водопостачання Донеччини

Система водопостачання Донеччини має протяжність 260 км. Це 17 водоймищ із загальним обсягом 661,9 млн. куб. Питна вода виробляється на 18 фільтрувальних станціях продуктивністю 2,8 млн. куб. метрів на добу Більше про те, як вирішують проблеми ...

Водопостачання Донеччини зруйновано часом і війною

9 тисяч кілометрів водогону, що обслуговує комунальне підприємство «Вода Донбасу», потребують негайної заміни, бо зношені на понад 70%. Компанія є постачальником води для всієї Донецької області, надаючи ресурс як місцевим водоканалам, так і напряму ...

Питна вода для установ та організацій

Суспільство

За якими критеріями обираються установи та організації, куди Міжнародний благодійний фонд "Руки друзів" доставляє питну воду, розповідає голова організації Станіслав Черногор.

Докладніше про спільні з міжнародними партнерами ініціативи ...

Скільки населених пунктів на Донеччині не мають доступу до централізованого водопостачання

Суспільство

Скільки населених пунктів на Донеччині не мають доступу до централізованого водопостачання, розповідає заступниця начальника Департаменту ЖКГ Донецької ОДА Лариса Гусева. Подробиці – у програмі «Донеччина. ЗмІнИ».
Не пропустіть! Як на Донеччині ...

Як ЮНІСЕФ допомагає вирішувати проблему з водопостачанням

Суспільство

Як ЮНІСЕФ допомагає вирішувати проблему з водопостачанням на Донеччині та Луганщині, розповідає Наталія Коломієць, спеціалістка з програм водопостачання. Подробиці – у програмі «Донеччина. ЗмІнИ». 

Більше про те, як планують вирішувати проблему ...

Сучасна лабораторія моніторингу вод запрацювала у Слов’янську

Суспільство

Сучасна лабораторія моніторингу вод Східного регіону запрацювала у Слов’янську з 1 липня.
Чим вона відрізняється від попередньої лабораторії, хто може скористатися послугами, та які дослідження там проводитимуться, розповів начальник ...

На Другому Донецькому водогоні до 19 аварій на рік

Суспільство

Щорічно на Другому Донецькому водогоні трапляється до 19 аварій. Чому так?
Відповідає заступник головного інженера КП «Вода Донбасу» Сергій Мокрий.
Більше про те, як планують вирішувати проблему водопостачання на Донеччині, дивіться у програмі ...

Втрати води через пошкодження каналу «Сіверський Донець – Донбас»

Суспільство

Через пошкодження каналу «Сіверський Донець – Донбас» та водогонів втрати води на Донеччині становлять близько 65%. Про це розповіла заступниця директора департаменту ЖКГ Донецької ОДА Лариса Гусева.
Докладніше дивіться у програмі «Донеччина. ...

Громадська організація «Антикризовий медіа-центр» – ваш надійний помічник у світі новин. Наша позиція полягає у висвітленні позитивних змін в регіоні. В підготовлених матеріалах ви відшукаєте відповіді на актуальні запитання. Пропонуємо вашій увазі рубрику новин та подій про «Комунальні послуги», для допомоги нашим читачам.

З наших інформаційних матеріалів ви дізнаєтеся про зміни тарифів на опалення, що наразі знаходяться у стані обговорення. Ми розповімо, яких родин на Донеччині може торкнутися запропонований проект, і які він матиме наслідки. Разом поміркуємо над ситуацією щодо підвищення цін на надання комунальних послуг та почуємо думки експертів з цього приводу. 

Наш портал розповість, навіщо треба укладати договір з комунальним підприємством, який перелік документів для цього потрібний, чим погрожує зволікання мешканцям багатоквартирних будинків. Обов’язково з’ясуємо, які переваги нам надасть реформа житлово-комунального господарства та внесення змін до закону.

На сторінках нашої нової рубрики ми обговоримо все про житлово-комунальні послуги, адже це невід’ємна частина повсякденного життя кожного мешканця регіону. Торкнемося питань щодо старих боргів за електроенергію та дізнаємося, що входить зараз у квитанції споживачів тепла й води.

Наш медіа-центр завжди в курсі самих актуальних новин і запитань. Вам більше не треба марнувати час на візити до комунальних служб – всі відповіді, як оплатити світло, газ, воду або укласти договір з комунальним підприємством, є на нашому сайті. 

В нашому регіоні відбуваються позитивні зміни, відновлюється соціальна інфраструктура, виникають цікаві ідеї про відтворення Сходу України. На нашу думку, усі громадяни мають право знати, як розвивається наш шахтарський край саме зараз. Не пропустіть цікаві новини та важливу інформацію – частіше заходьте на нашу сторінку!