Карітас

Карітас Маріуполь: забезпечуємо соціальной допомогой та підтримкой

Суспільство

Карітас Маріуполь – це неприбуткова благодійна організація, що входить до мережі «Карітас України» та належить до світової спільноти організацій «Caritas Internationalis». Карітас Маріуполь було засновано в серпні 2015 року.
Мета: Забезпечення ...

Презентація проєкту «Доступність – ключ до незалежного життя»

Дослідження доступності міста Слов’янська для людей з інвалідністю провела громадська організація «Інвалідів з вадами зору з дитинства «Дотик» в рамках реалізації грантового проєкту, підтриманого БО «БФ «Карітас Краматорськ».

9 жовтня вони ...

Волонтерська діяльність БФ “Карітас Краматорськ”

Суспільство

Про допомогу будинку милосердя “Віфезда”, а також іншу волонтерську діяльність, яку організовує БФ “Карітас Краматорськ”, говорили з фахівчинею по роботі з волонтерами проєкту “Простір підтримки“ Ольгою Єфімовою.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Тренінг “Школа відповідального батьківства” від Карітасу

БФ "Карітас Краматорськ" відкриває реєстрацію на новий сезон циклу тренінгів «Школа відповідального батьківства» в місті Слов’янськ, який традиційно проводить психолог Простору підтримки Олена Селіванова.

Заняття розпочнуться 1 жовтня ...

БФ “Карітас Краматорськ” у школі волонтерів навчає робити добрі справи

БФ "Карітас Краматорськ" нараховує 120 волонтерів. Більш ніж половина — це постійні учасники різних проєктів організації. Наразі тут готують нових. За п'ять курсів "Школи волонтерів" її випускники зробили 30 тисяч добрих справ.
Дивіться більше ...

Новий сезон «Школи відповідального батьківства»

Якщо Ви хочете краще зрозуміти свою дитину; побудувати з нею гармонійні відносини, засновані на взаємоповазі; навести лад в родині та стати ще щасливішими, не гайте часу та реєструйтесь до «Школи відповідального батьківства»! Цей унікальний ...

Як отримати допомогу в кризовій ситуації

Суспільство

Простір підтримки «Карітас Краматорськ» складається з кількох центрів. Один з них – кризовий центр, який реалізує кілька програм допомоги людям, що опинились в скрутному становищі.
Одна з таких програм - «Гроші за роботу». Наша героїня скористалась ...

«Карітас Краматорськ» запустив онлайн-платформу для дітей в буферній зоні

Суспільство

Більше 850 дітей, які мешкають в містечках вздовж лінії розмежування в Донецької області, отримали можливість для додаткових освітніх та розважальних занять зі спеціалістами Благодійного фонду «Карітас Краматорськ». Причому в проєкті задіяні навіть ...

Як Карітас займається зі школярами та дошкільнятами онлайн

Освіта

Карантин - не привід зупиняти заняття, - так вирішили в «Карітас Краматорськ». Тому соціальні педагоги, психологи та навіть аніматор продовжили працювати в рамках проєкту  «Простір підтримки» в онлайн-форматі.
І ще гарна новина: якщо у вас є діти ...

Як встановити режим дня для дітей та дотримуватися його?

Суспільство

Відповідає Тетяна Єршова, психолог проєкту “Простір підтримки” БФ «Карітас Краматорськ»