Карітас

Дослідження майбутнього арт-терапії для дітей з інвалідністю в м.Краматорськ

|
Суспільство

Більше 3-х років соціальні педагоги та психологи Благодійного фонду «Карітас Краматорськ» безкоштовно проводять заняття для дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами. Вправи з арт-терапії, розвитку навичок спілкування, творчі ...

Благодійна організація «Caritas Краматорськ»

Суспільство

Благодійна організація «Caritas Краматорськ» – це локальна благодійна організація, головною метою діяльності якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства й окремих категорій осіб.
З 2015 року «Карітас Краматорськ» надав допомогу ...

У Бахмуті громадська організація допомагає з психологічною реабілітацією дітям з родин учасників АТО/ООС

|
Суспільство

Проєкт «Психологічне та емоційне відновлення дітей із родин учасників АТО» реалізує відокремлений підрозділ ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» в Донецькій області.
Фінансування на це виграли у Конкурсі з визначення програм, ...

Карітас Краматорськ запрошує дітей, підлітків та молодь до оновленого дитячо-молодіжного центру

Суспільство

Запрошуємо дітей, підлітків та молодь до оновленого Дитячо-молодіжного центр БО «БФ «Карітас Краматорськ»
Послуги, які надають соціальні педагоги Карітасу Краматорськ:
— Соціальна адаптація дітей дошкільного віку до початку навчання в школі;
— ...

Карітас Маріуполь: забезпечуємо соціальной допомогой та підтримкой

Суспільство

Карітас Маріуполь – це неприбуткова благодійна організація, що входить до мережі «Карітас України» та належить до світової спільноти організацій «Caritas Internationalis». Карітас Маріуполь було засновано в серпні 2015 року.
Мета: Забезпечення ...

Презентація проєкту «Доступність – ключ до незалежного життя»

Дослідження доступності міста Слов’янська для людей з інвалідністю провела громадська організація «Інвалідів з вадами зору з дитинства «Дотик» в рамках реалізації грантового проєкту, підтриманого БО «БФ «Карітас Краматорськ».

9 жовтня вони ...

Волонтерська діяльність БФ “Карітас Краматорськ”

Суспільство

Про допомогу будинку милосердя “Віфезда”, а також іншу волонтерську діяльність, яку організовує БФ “Карітас Краматорськ”, говорили з фахівчинею по роботі з волонтерами проєкту “Простір підтримки“ Ольгою Єфімовою.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Тренінг “Школа відповідального батьківства” від Карітасу

БФ "Карітас Краматорськ" відкриває реєстрацію на новий сезон циклу тренінгів «Школа відповідального батьківства» в місті Слов’янськ, який традиційно проводить психолог Простору підтримки Олена Селіванова.

Заняття розпочнуться 1 жовтня ...

БФ “Карітас Краматорськ” у школі волонтерів навчає робити добрі справи

БФ "Карітас Краматорськ" нараховує 120 волонтерів. Більш ніж половина — це постійні учасники різних проєктів організації. Наразі тут готують нових. За п'ять курсів "Школи волонтерів" її випускники зробили 30 тисяч добрих справ.
Дивіться більше ...

Новий сезон «Школи відповідального батьківства»

Якщо Ви хочете краще зрозуміти свою дитину; побудувати з нею гармонійні відносини, засновані на взаємоповазі; навести лад в родині та стати ще щасливішими, не гайте часу та реєструйтесь до «Школи відповідального батьківства»! Цей унікальний ...