Карантин

Відпочинок  в умовах карантину – на Донеччині відкрилась лише п’ята частина дитячих таборів

Суспільство

Через карантин літнє оздоровлення дітей цього року на Донеччині розпочалось лише в другій половині серпня та мало купу обмежень. Через це потрапити до позаміського табору змогли лише деякі з дітей навіть пільгової категорії – придбати путівку за ...

Освітні заклади Донеччини забезпечено протиепідемічними засобами

Освіта

1 вересня розпочався новий навчальний рік, особливістю якого є карантинні обмеження. Незважаючи на те, що Донецька область знаходиться у так званій «зеленій зоні», заклади освіти мають дотримуватись певних правил.
Для забезпечення карантинних умов ...

В Донецькій області 5 опорних шкіл відремонтовано до нового навчального року

Суспільство

Ліфт, 3D принтер, турнікети, інтерактивні дошки, кожному школяру по ноутбуку - так оснащені сучасні школи Донеччини після капітальних ремонтів.
1 вересня наново відкрились п’ять шкіл Донеччини: в Желанному, Нікольському, Сіверську, Красногорівці та ...

Краматорські школи готуються до роботи в умовах пандемії

Освіта

Святкування не для всіх, маски, вуличне навчання, вимірювання температури та заборона батьківських відвідин – нові реалії навчання в школах в умовах карантину. Краматорські школи активно готуються до зустрічі з учнями.
Головний державний санітарний ...

“До кінця року ми вийдемо на торішні показники й навіть трохи більше”

Суспільство

Колектив дружківської «Грети» у 350 людей понад місяць був без роботи. Кордони закриті — експорт призупинений. Разом з тим, попри простоювання у карантин, Грета збереже і навіть збільшить об'єми виробництва.
Як підприємство виходить з кризи - про ...

Виживання чи розвиток – як бізнес Донеччини переживає карантин

Суспільство

2020 рік став кризовим і для роботодавців, і для працівників. Особливо вдарив він по малому та середньому бізнесу. Під час карантину підприємці вимушені були терміново шукати альтернативні варіанти заробітку. Хтось закрився, а хтось навпаки, ...

Про програму «Український донецький куркуль»

Про програму «Український донецький куркуль» та те, який вплив на розвиток малого бізнесу вона має, говорили  з Іриною Дудуляк, начальницею управління департаменту економіки Донецької ОДА. Подробиці – у програмі «Донеччина. ЗмІнИ» - Як бізнес ...

Про проєкт School of ME та його значення для підприємців-початківців

Суспільство

Про проєкт School of ME та його значення для підприємців-початківців і не тільки говорили з організатором Артемом Корнецьким, доктором філософії, співзасновником та керіником освітньої організації School of ME, доцентом Українського католицького ...

Скільки людей отримало послуги служби зайнятості

Скільки людей отримало послуги служби зайнятості під час карантину та які галузі постраждали від нього найбільше, розповідає заступник директора Донецького обласного центру зайнятості Олег Климович. Подробиці - у програмі "Донеччина. ЗмІнИ. Як ...

Як бізнес Донеччини переживає карантин

Економіка

2020 рік став кризовим і для роботодавців, і для працівників. Особливо вдарив він по малому та середньому бізнесу. Підприємці вимушені терміново шукати альтернативні варіанти заробітку, хтось закрився, а хтось навпаки – стартував з новими ідеями. Як ...

Наш Антикризовий медіа-центр висвітлює події, які відбуваються у теперішній час на Сході України. У нас можна дізнатися все про карантин в Україні, почути думку спеціалістів з приводу адаптації дітей до дистанційного навчання, поради громадянам, які опинилися у скрутному фінансовому становищі під час ізоляції, та багато іншої корисної інформації.

Також ми розповідаємо про зміни, які позитивно впливають на життя людей в Донецькій, Дніпровській та Луганській областях, незважаючи на продовження карантину та економічні ускладнення, пов’язані з фінансовою кризою. 

На сторінках нашого інтернет-видання можна дізнатися, як розпочати новий бізнес онлайн, на прикладі підприємців Краматорська. Вони створили на Facebook власну групу, що за декілька днів зібрала понад 18  тисяч користувачів. 

Випускники шкіл та їх батьки зможуть дізнатися, як карантин в Україні вплинув на розклад ЗНО та умови його проведення, яким чином будуть проходити випускні церемонії та які зміни чекають на тих, хто вирішив вступати до ВУЗу. У нас можна почитати поради психологів та провідних педагогів батькам, як допомогти власним дітям вчитися в дистанційному форматі та знову розпочати навчання у школах, коли закінчиться карантин.  

Жителі східних регіонів мають змогу отримати у нас інформацію про відновлення або тимчасове припинення руху міського та міжміського транспорту. Мешканці Донбасу, яким потрібна професійна психологічна підтримка, дізнаються, де її можна отримати, не виходячи зі свого будинку. 

Також ми постійно висвітлюємо новини карантину стосовно всього регіону та окремих населених пунктів. Розповідаємо історії людей, які в теперішні складні часи продовжують змінювати життя своїх міст на краще, супроводжуємо розповіді фото і відео-ілюстраціями. 

У нас можна отримати інформацію про те, скільки триватиме те або інше обмеження, пов’язане з пандемією, дізнатися перспективи розвитку Сходу України, а також про допомогу, яку надають регіону країни Європи.