Карантин

Слов’янська спеціальна школа №41 в умовах карантину

Освіта

У Слов’янській спеціальній школі № 41 навчається 150 учнів з особливими освітніми потребами. Нині, як й усі навчальні заклади, тут дотримуються умов карантину.
Дивіться, як саме відбувається освітній процес.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Популярний дитячий фестиваль «Зоряні малята» на Донеччині відбувся у незвичному форматі

Суспільство

Щорічний фестиваль «Зоряні малята» зазнав змін під час епідемії коронавірусу. Цьогоріч дітлахи самостійно записували відеоролики та надсилали їх на конкурс. При цьому організатори та учасники фестивалю зазначають, що це дозволило малюкам навчитися ...

Карантинні обмеження: що чекає на порушників?

Суспільство

Хто та в який спосіб буде реагувати на порушників карантинних обмежень в Дружківці – розповідає Валерій Єфремов, начальник КП "Муніципальна варта" Дружківки.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці Питання-Відповідь! ...

Громади Донеччини недостатньо реагують на наслідки коронакризи

Суспільство

До таких висновків дійшла моніторингова група, що досліджувала, як місцева влада реагує на виклики, пов'язані з розповсюдженням захворюваності на COVID-19. Презентація результатів моніторингу відбулася в Антикризовому медіа-центрі.
Аналіз ситуації ...

Як проходили вибори в умовах адаптивного карантину

|

Вимірювання температури, окремі кабінки та виборчі урни для людей з ознаками ГРВІ – так сьогодні в умовах адаптивного карантину проходили вибори. Наші кореспонденти побували на одній з дільниць Краматорська, а також спитали у виборців, чого вони ...

Із 917 виборчих дільниць усі відкрилися, але деякі не стали до роботи

Суспільство

Основна причина – зміна напередодні пізно ввечері голови чи членів виборчої комісії, тому на ранок вони не були готові до початку. Про це розповіла начальниця відділу адміністрування державного реєстру виборців Донецької облдержадміністрації Руслана ...

Ставлення до дистанційного навчання

Освіта

Дві третини українців негативно або скоріше негативно ставляться до дистанційного навчання. Про це свідчать результати експрес-опитування громадян, що було проведено компанією «Нью Імідж Маркетинг Груп» у жовтні цього року.
А яка ваша думка з цього ...

На Донеччини 1398 непрацездатних людей через інфікування на Covid-19

Суспільство

Таку інформацію озвучила начальниця управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області Людмила Давиденко під час  брифінгу з питань запобігання розповсюдження коронавірусу на території Донецької області.
За її словами, ...

Як проголосувати вдома на місцевих виборах

Суспільство

До 13 жовтня дільничні виборчі комісії отримали списки виборців. З цього моменту виборці можуть подавати заяви на голосування вдома. Підставою для цього може бути лише стан здоров’я.
 
Які документи потрібні для оформлення домашнього ...

Місцеві вибори: особливості проведення в умовах адаптивного карантину

Суспільство

До 31 жовтня в нашій країні діятиме адаптивний карантин. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив ще у серпні.
А от місцеві вибори цьогоріч відбудуться 25 жовтня. Організовані вони будуть з урахуванням затверджених протиепідемічних заходів. ...

Наш Антикризовий медіа-центр висвітлює події, які відбуваються у теперішній час на Сході України. У нас можна дізнатися все про карантин в Україні, почути думку спеціалістів з приводу адаптації дітей до дистанційного навчання, поради громадянам, які опинилися у скрутному фінансовому становищі під час ізоляції, та багато іншої корисної інформації.

Також ми розповідаємо про зміни, які позитивно впливають на життя людей в Донецькій, Дніпровській та Луганській областях, незважаючи на продовження карантину та економічні ускладнення, пов’язані з фінансовою кризою. 

На сторінках нашого інтернет-видання можна дізнатися, як розпочати новий бізнес онлайн, на прикладі підприємців Краматорська. Вони створили на Facebook власну групу, що за декілька днів зібрала понад 18  тисяч користувачів. 

Випускники шкіл та їх батьки зможуть дізнатися, як карантин в Україні вплинув на розклад ЗНО та умови його проведення, яким чином будуть проходити випускні церемонії та які зміни чекають на тих, хто вирішив вступати до ВУЗу. У нас можна почитати поради психологів та провідних педагогів батькам, як допомогти власним дітям вчитися в дистанційному форматі та знову розпочати навчання у школах, коли закінчиться карантин.  

Жителі східних регіонів мають змогу отримати у нас інформацію про відновлення або тимчасове припинення руху міського та міжміського транспорту. Мешканці Донбасу, яким потрібна професійна психологічна підтримка, дізнаються, де її можна отримати, не виходячи зі свого будинку. 

Також ми постійно висвітлюємо новини карантину стосовно всього регіону та окремих населених пунктів. Розповідаємо історії людей, які в теперішні складні часи продовжують змінювати життя своїх міст на краще, супроводжуємо розповіді фото і відео-ілюстраціями. 

У нас можна отримати інформацію про те, скільки триватиме те або інше обмеження, пов’язане з пандемією, дізнатися перспективи розвитку Сходу України, а також про допомогу, яку надають регіону країни Європи.