Інвестиції

Промислові майданчики – зона інвестиційної та культурної привабливості Донеччини?

Економіка

У минулому промисловість Костянтинівки нараховувала понад двадцять підприємств - це десь з десяток різних галузей виробництва. Нині більша частина з них свою господарську діяльність припинила. І Залишила після себе майже сотню гектарів занедбаної ...

Краматорська компанія QuartSoft уже 20 років на ринку IT – технологій

Суспільство

Робота і заробіток - це не тільки й не стільки труби та заводи. Успішними можна бути і в офісі чи то за комп'ютером вдома, каже команда QuartSoft. Вона нараховує понад 150 фахівців. Має представництва в Краматорську, Харкові, Києві та ...

Донеччина посідає 1 місце за обсягом реалізованої інноваційної продукції

Економіка

Незважаючи на складну ситуацію в регіоні, Донецька область займає лідируючі позиції в Україні за впровадженням інноваційних технологій у промислове виробництво.
У структурі фінансування інноваційних заходів за підсумками 2019 року превалює ...

Що таке інвестицій паспорт

|
Економіка

Що таке інвестицій паспорт? Навіщо він потрібен? Як правильно його складати? Відповіді на ці питання - у відео.
Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на ...

Про зміну ринків збуту для підприємців Донеччини

Економіка

Про зміну ринків збуту для підприємців Донеччини розповідає директорка Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА Оксана Головко.

Подробиці – у програмі «Донеччина. ЗмІнИ». Економічний розвиток Донеччини

Про державну стратегію регіонального розвитку

Про державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року говорили із директором з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолієм Ткачуком.
Докладніше – у новому випуску «Донеччина. ЗмІнИ».Економічний розвиток Донеччини
...

Економічний розвиток Донеччини

Економіка

Донеччина є одним з найбільш індустріально розвинених регіонів України, на території якого працюють понад 500 промислових підприємств. Вони щороку виробляють продукції на суму більше 300 млрд грн. Але не промисловістю єдиною.
Які чинники впливають ...

На що має бути спрямована молодіжна політика, щоб молодь не їхала з Донеччини

Економіка

На що має бути спрямована молодіжна політика, щоб молодь не їхала з Донеччини? Свою думку висловлював співзасновник компанії «Ферма – 3D» Сергій Гаков у програмі «Донеччина. ЗмІнИ». Подробиці – скоро на ресурсах АКМЦ.

 

Анонс: Інвестиційна привабливість та економічний розвиток регіону

Економіка

Дивіться новий випуск “Донеччина. ЗмІнИ” вже найближчої неділі, 23 серпня.
Говоритимемо про інвестиційну привабливість та економічний розвиток регіону разом з Лілею Андрусик.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на ...

Інвестиційний паспорт Донецької області як інструмент залучення капіталу

Економіка

Бізнес усього світу обізнаний про події, що відбуваються на Сході України, і це негативно впливає на інвестиційну привабливість регіону. Єдине що можливе – це прорвати інформаційний простір тими позитивними подіями, які відбуваються зараз в ...

Іноземні інвестиції в Україні є одним з найважливіших питань її економічного розвитку. Це пояснюється недостатньою кількістю національного капіталу та потребою реструктуризації підприємств. На цій сторінці Антикризового медіа-центру представлені актуальні інвестиційні новини, які мають велике значення для мешканців регіону.

В нашій країні існує велика кількість факторів, що приваблюють іноземні інвестиції. Це ємний внутрішній ринок для різних груп товарів, вдале географічне розташування між Азією та Європою, дешева робоча сила з високою кваліфікацією, розвинена наука та інфраструктура. Саме тому Україна має всі шанси для розвитку в цьому напрямку. Ми розповідаємо все про інвестування в нашій державі, висвітлюємо головні події та новини. 

На цій сторінці ви можете дізнатись, що таке інвестиційна діяльність та зрозуміти її основні процеси. Тут зібрані статті про співробітництво з іноземними країнами, будівництво нових об’єктів інфраструктури та нові сучасні проекти. Також розглянуто актуальні питання соціальних інвестицій, які надає Німеччина нашій державі. Не менш важливим є інвестування в промисловість регіону, що представлена великою кількістю потужних підприємств і заводів.

Особливо визначну роль відіграє стан сучасної інфраструктури. Вона підтримує як внутрішні, так і зовнішні зв’язки країни та інтегрує її з іншими державами. Ця галузь вимагає не лише вкладання великої кількості коштів для обслуговування та будівництва об’єктів, але й постійного пошуку вигідних та надійних партнерів. Особливу цінність складає напрямок та стратегія розвитку цієї сфери, адже вона відчуває значне навантаження та забезпечує стабільний стан усієї економіки держави. Актуальні новини щодо інвестицій в інфраструктуру регіону ви можете прочитати на цій сторінці.