Інвестиції

Чим володіє держава і як управляє власністю народу

Суспільство

Державна власність згадується в Конституції України як поняття тотожне до терміну «власність українського народу».
Господарчий Кодекс зазначає, що власність українського народу доглядає держава через уповноважені органи державної влади.
Державним ...

На роботу через поліграф

Суспільство

Пройти тест на детекторі брехні замість стандартної співбесіди сьогодні можуть запропонувати в будь-якій серйозній компанії України.
А як вам ідея перевіряти кандидатів на державні установи перед виборами?

Відстежуйте події на сході України ...

Міністерство розвитку громад і територій

Суспільство

Розвитком громад та територій в Україні займається профільне міністерство розвитку громад і територій.
Розповідаємо коротко про його діяльність.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що ...

На Донеччині 5 із 122 об’єктів за кредитною програмою від Європейського інвестиційного банку здані в експлуатацію

Економіка

Це – хірургічне відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги та бібліотека ім. Короленка у Маріуполі, хірургічний та терапевтичний корпуси центральної міської лікарні у Мирнограді, а також загальноосвітня школа у с. Петрівка Друга ...

Програма соціально-економічного розвитку території

|
Суспільство

Що таке програма соціально-економічного розвитку території, та навіщо вона потрібна.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - ...

Промислові майданчики – зона інвестиційної та культурної привабливості Донеччини?

Економіка

У минулому промисловість Костянтинівки нараховувала понад двадцять підприємств - це десь з десяток різних галузей виробництва. Нині більша частина з них свою господарську діяльність припинила. І Залишила після себе майже сотню гектарів занедбаної ...

Краматорська компанія QuartSoft уже 20 років на ринку IT – технологій

Суспільство

Робота і заробіток - це не тільки й не стільки труби та заводи. Успішними можна бути і в офісі чи то за комп'ютером вдома, каже команда QuartSoft. Вона нараховує понад 150 фахівців. Має представництва в Краматорську, Харкові, Києві та ...

Донеччина посідає 1 місце за обсягом реалізованої інноваційної продукції

Економіка

Незважаючи на складну ситуацію в регіоні, Донецька область займає лідируючі позиції в Україні за впровадженням інноваційних технологій у промислове виробництво.
У структурі фінансування інноваційних заходів за підсумками 2019 року превалює ...

Що таке інвестицій паспорт

|
Економіка

Що таке інвестицій паспорт? Навіщо він потрібен? Як правильно його складати? Відповіді на ці питання - у відео.
Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на ...

Про зміну ринків збуту для підприємців Донеччини

Економіка

Про зміну ринків збуту для підприємців Донеччини розповідає директорка Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА Оксана Головко.

Подробиці – у програмі «Донеччина. ЗмІнИ». Економічний розвиток Донеччини

Іноземні інвестиції в Україні є одним з найважливіших питань її економічного розвитку. Це пояснюється недостатньою кількістю національного капіталу та потребою реструктуризації підприємств. На цій сторінці Антикризового медіа-центру представлені актуальні інвестиційні новини, які мають велике значення для мешканців регіону.

В нашій країні існує велика кількість факторів, що приваблюють іноземні інвестиції. Це ємний внутрішній ринок для різних груп товарів, вдале географічне розташування між Азією та Європою, дешева робоча сила з високою кваліфікацією, розвинена наука та інфраструктура. Саме тому Україна має всі шанси для розвитку в цьому напрямку. Ми розповідаємо все про інвестування в нашій державі, висвітлюємо головні події та новини. 

На цій сторінці ви можете дізнатись, що таке інвестиційна діяльність та зрозуміти її основні процеси. Тут зібрані статті про співробітництво з іноземними країнами, будівництво нових об’єктів інфраструктури та нові сучасні проекти. Також розглянуто актуальні питання соціальних інвестицій, які надає Німеччина нашій державі. Не менш важливим є інвестування в промисловість регіону, що представлена великою кількістю потужних підприємств і заводів.

Особливо визначну роль відіграє стан сучасної інфраструктури. Вона підтримує як внутрішні, так і зовнішні зв’язки країни та інтегрує її з іншими державами. Ця галузь вимагає не лише вкладання великої кількості коштів для обслуговування та будівництва об’єктів, але й постійного пошуку вигідних та надійних партнерів. Особливу цінність складає напрямок та стратегія розвитку цієї сфери, адже вона відчуває значне навантаження та забезпечує стабільний стан усієї економіки держави. Актуальні новини щодо інвестицій в інфраструктуру регіону ви можете прочитати на цій сторінці.