Інвестиції

Мільярд на «Велике будівництво» та трансформація вугільних регіонів – Донеччина у фокусі уваги Кабміну

Суспільство

Інвестування в соціально-економічний розвиток регіону та поступове переформатування вугільної сфери – такі стратегічні напрямки окреслив Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов під час робочої поїздки по Донецькій області.

«На ...

На Донеччині торік було реалізовано 80 проєктів за кошти міжнародних організацій

Суспільство

Загалом до фінансування долучилися понад 20 великих донорських організацій. Про таке поінформувала директорка департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації Оксана Головко.
Цього року роботу з ...

На Донеччині створено інтерактивний Інвестиційний паспорт

Економіка

Оновлений сучасний Інвестпаспорт стане у нагоді тим, хто має бажання інвестувати в розвиток регіону. В ньому зібрана структурована інформація про Донецьку область, яка надає потенціальним інвесторам уявлення щодо потенціалу, бізнес-можливостей та ...

На Донеччині узгодили проєкти, що фінансуються за кошти ДФРР

Регіональна конкурсна комісія затвердила перелік перехідних та нових інвестиційних проєктів, які будуть реалізовані в Донецькій області у 2021 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Загалом узгоджено 17 проєктів на загальну ...

Чим володіє держава і як управляє власністю народу

Суспільство

Державна власність згадується в Конституції України як поняття тотожне до терміну «власність українського народу».
Господарчий Кодекс зазначає, що власність українського народу доглядає держава через уповноважені органи державної влади.
Державним ...

На роботу через поліграф

Суспільство

Пройти тест на детекторі брехні замість стандартної співбесіди сьогодні можуть запропонувати в будь-якій серйозній компанії України.
А як вам ідея перевіряти кандидатів на державні установи перед виборами?

Відстежуйте події на сході України ...

Міністерство розвитку громад і територій

Суспільство

Розвитком громад та територій в Україні займається профільне міністерство розвитку громад і територій.
Розповідаємо коротко про його діяльність.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що ...

На Донеччині 5 із 122 об’єктів за кредитною програмою від Європейського інвестиційного банку здані в експлуатацію

Економіка

Це – хірургічне відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги та бібліотека ім. Короленка у Маріуполі, хірургічний та терапевтичний корпуси центральної міської лікарні у Мирнограді, а також загальноосвітня школа у с. Петрівка Друга ...

Програма соціально-економічного розвитку території

|
Суспільство

Що таке програма соціально-економічного розвитку території, та навіщо вона потрібна.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - ...

Промислові майданчики – зона інвестиційної та культурної привабливості Донеччини?

Економіка

У минулому промисловість Костянтинівки нараховувала понад двадцять підприємств - це десь з десяток різних галузей виробництва. Нині більша частина з них свою господарську діяльність припинила. І Залишила після себе майже сотню гектарів занедбаної ...

Іноземні інвестиції в Україні є одним з найважливіших питань її економічного розвитку. Це пояснюється недостатньою кількістю національного капіталу та потребою реструктуризації підприємств. На цій сторінці Антикризового медіа-центру представлені актуальні інвестиційні новини, які мають велике значення для мешканців регіону.

В нашій країні існує велика кількість факторів, що приваблюють іноземні інвестиції. Це ємний внутрішній ринок для різних груп товарів, вдале географічне розташування між Азією та Європою, дешева робоча сила з високою кваліфікацією, розвинена наука та інфраструктура. Саме тому Україна має всі шанси для розвитку в цьому напрямку. Ми розповідаємо все про інвестування в нашій державі, висвітлюємо головні події та новини. 

На цій сторінці ви можете дізнатись, що таке інвестиційна діяльність та зрозуміти її основні процеси. Тут зібрані статті про співробітництво з іноземними країнами, будівництво нових об’єктів інфраструктури та нові сучасні проекти. Також розглянуто актуальні питання соціальних інвестицій, які надає Німеччина нашій державі. Не менш важливим є інвестування в промисловість регіону, що представлена великою кількістю потужних підприємств і заводів.

Особливо визначну роль відіграє стан сучасної інфраструктури. Вона підтримує як внутрішні, так і зовнішні зв’язки країни та інтегрує її з іншими державами. Ця галузь вимагає не лише вкладання великої кількості коштів для обслуговування та будівництва об’єктів, але й постійного пошуку вигідних та надійних партнерів. Особливу цінність складає напрямок та стратегія розвитку цієї сфери, адже вона відчуває значне навантаження та забезпечує стабільний стан усієї економіки держави. Актуальні новини щодо інвестицій в інфраструктуру регіону ви можете прочитати на цій сторінці.