Інфраструктура

Третя школа Торецька чекає на ремонт

Суспільство

У Торецьку школа № 3 з поглибленим вивченням англійської мови увійшла до "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України". ЇЇ капітальний ремонт фінансуватиме Європейський Інвестиційний Банк.
Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у ...

Дайджест – здобутки Дніпропетровщини

Суспільство

Про здобутки Дніпропетровщини на тижні, що минув, коротко у нашому дайджесті.

Відстежуйте події, що відбуваються в Україні, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Весь муніципальний транспорт Маріуполя віком не старше п’яти років

Суспільство

Про оновлення рухомого складу комунального підприємства «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» говоримо з начальником Віталієм Донєвим.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або ...

До нового навчального року на Луганщині ремонтують школи та дитсадки

Суспільство

Сім шкіл та чотири дитячі садочки реконструюються в Луганській області в рамках державної програми «Велике будівництво». Ще декілька закладів освіти модернізують за підтримки інших урядових і міжнародних програм.
За дорученням голови Луганської ...

Велике будівництво в Донецькій області

Економіка

Про те, на якому етапі реалізація програми Велике будівництво в Донецькій області, журналістам АКМЦ розповів голова Донецької ОДА Павло Кириленко. Про що ще говорили, дізнавайтеся з нового випуску «Донеччина. ЗмІнИ» вже зовсім скоро.

Дивіться ...

Нові автобуси отримали 10 опорних шкіл Дніпропетровщини

Суспільство

Придбали транспорт за рахунок державної субвенції. Це перші 10 із 32 автобусів, які планують роздати навчальним закладам Дніпропетровської області.
Новий транспорт отримали опорні заклади Апостолівського, Павлоградського, Новомосковського, ...

Коротко про Державну авіаційну службу

Суспільство

Хто та як слідкує за безпекою польотів, перевіряє кваліфікацію працівників авіації та слідкує тим, щоб авіакомпанії виконували зобов'язання перед пасажирами.
Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне

 

Як облаштовують прибудинкову теріторію у Маріуполі

Декоративні фігурки з дерева у дворі – так мешканці ОСББ «Веста-Мар», що у Маріуполі, облаштовують свою прибудинкову територію. Також тут хочуть завершити облаштування футбольного майданчика. Зокрема мріють про штучне покриття поля. Подробиці ...

Колишня промислова слава Костянтинівки

Економіка

Костянтинівка колись була знана тим, що на її території функціонували заводи-гіганти. Тут виготовляли скло, метал, цеглу тощо. Нині від колишньої слави лишилися самі руїни. Сотня гектарів занедбаної промзони, що поросла чагарниками і рясніє купами ...

Індустріальні парки Донеччини – яка стадія готовності

Економіка

Роботу зі створення індустріальних парків в Донецькій області було розпочато ще у 2016 році. Головною метою оголошувалося покращення інвестиційного клімату регіону, збільшення зайнятості населення, впровадження сучасних технологій та виробництв, ...