Іллінівська ОТГ

ГО “Енеїда”: якщо люди розділяють вашу мету, вони обов’язково її підтримають

Суспільство

Громадська організація розробила та реалізувала низку соціальних та інфраструктурних проєктів, деякі з яких відомі далеко за межами Донеччини.
Дивіться більше відео-візитівок  ГО Донеччини

Дві нові амбулаторії побудовані у селах Клебан-Бик та Іллінівка

Медицина

Дві нові амбулаторії збудували в селищі Клебан-Бик та селі Іллінівка Іллінівської громади. Нині їх поки що не відкрили. Також тут думають про утворення власного Центру медико-санітарної допомоги, адже нині усі медичні заклади громади належать до ...

Молодіжний центр у селищі Клебан-Бик

Суспільство

Молодіжний центр у селищі Клебан-Бик Іллінівської ОТГ готується до відвідувачів. Відкрили його ще у березні, але через карантин нікого не приймали. Молодіжний центр діятиме одразу на два населені пункти – селище Клебан-Бик та сусіднє село ...

Як і коли батьки можуть звернутися до інклюзивно-ресурсних центрів

Суспільство

Батьки можуть отримати консультацію фахівців інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) за власним бажанням, рекомендацією лікарів, порад педагогів, соціальних працівників, психологів чи вихователів.
Як і коли вони це можуть зробити, розповідаємо ...

Іллінівська ОТГ: кращі практики та найближча перспектива

Суспільство

Оновлений клуб в Олександро-Калиновому тішить мешканців громади затишними святковими заходами. А Іллінівська ОТГ вже найближчим часом готується, зокрема, до відкриття нових амбулаторій та молодіжних центрів.
Відстежуйте зміни, що відбуваються на ...

В Олександро-Калиновому молодь збиратиме “Толока”

Суспільство

Найближчим часом у ще одному селі Іллінівської ОТГ відкриється молодіжний центр. Там вже проходять заходи. Хто і для кого провів в МЦ "Толока" майстер-клас з малювання - дивіться у сюжеті.
 

Інклюзивно-ресурсний центр на дві громади

Освіта

Іллінівська ОТГ уклала угоду про співробітництво з Шахівською ОТГ щодо організації роботи інклюзивно-ресурсного центру. Витрати на утримання закладу вони ділять навпіл.
 
Про зміни, що відбуваються на Донеччині, на наших сторінках - YouTube ...

21-го вересня у Яблунівці пройде День села

Суспільство

Розпочнеться захід о 16-й годині в центральному  парку. На урочистій частині адміністрація виступатиме з привітальними словами, а ще нагороджуватимуть жителів за заслуги. Будуть відзначені селяни за наступними номінаціями:  наймолодші жителі села – ...

17 серпня в селі Олександро-Калинове свято «Смолянський куліш»

Суспільство

Смолянський куліш – це головна подія Іллінівської громади. Захід проводиться до Дня незалежності України. Фестиваль за час існування громади приходитиме вже втретє.

«Як тільки ми провели фест у 2018 році, то одразу почали готуватися до ...

Як пройшов День біологічного різноманіття

Суспільство

Інтерв’ю зі співробітниками Регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» біологом науково-дослідного відділу Галиною Семеніхіною та провідним фахівцем з екологічної освіти Оксаною Шелудченко
Які заходи ви проводили до Дня біологічного ...