Громадські организації

УАЛ Маріуполь: ми прагнемо, щоб українство відновлювалось, відроджувалося на Донеччині

Суспільство

Українська академия лідерства Маріуполь — унікальна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх навчальних закладів. Українська академія лідерства це освітній проєкт для молодих людей, випускників шкіл.
Мета УАЛ - ...

Громадська організація “Маріупольська Спілка Молоді”

Суспільство

Громадська організація "Маріупольська Спілка Молоді" вже більше 20 років збирає небайдужих маріупольців, щоб вирішувати соціальні проблеми міста, співпрацюючи з місцевими партнерами та міжнародними фондами.
Першою ініціативою Спілки була програма ...

На Донеччині людей поважного віку навчать користуватись інструментами е-демократії

Суспільство

«Соціальна активність – категорія без віку», так називається навчальний проєкт для осіб 55+, що стартував в Донецькій області за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Про актуальність проблеми та деталі проєкту в ...

ГО «Radio Dja» – об’єднання місцевих музикантів, які прагнуть просувати культуру серед молоді

Суспільство

ГО «Radio Dja» - об’єднання місцевих музикантів, які прагнуть просувати культуру серед молоді в Соледарській ОТГ. Мають невеличке приміщення у місцевому будинку культури, де зберігають власні інструменти. Radio Dja готова навчати молодь грати на ...

Фермери зі школи: учні Новомиколаївської школи власноруч вирощують овочі та зелень

Суспільство

АгроХаб «Паросток» з’явився у школі в Новомиколаївському старостинському окрузі Черкаської ОТГ два роки тому. Нині учні вирощують не лише овочі, а цього року посадили ще й порічки та аґрус.
 
Екологічні овочі, зелень та ягоди від учнів ...

ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб»

Суспільство

ГО Клуб рибалок України має на меті об’єднати рибалок-любителів та спортсменів, дати їм можливість спілкуватися і перейти до спортивного рибальства. Торік організація створила соціальну «Школу риболовного мистецтва» для дорослих та дітей від 6 до 15 ...

Платформа ТЮ — культурний центр в Маріуполі

Суспільство

Платформа ТЮ: сучасне мистецтво для індустріального міста

Тут проходять арт-резиденції, коворкінги, концерти відомих артистів, літературні вечори та багато інших заходів. Яких саме? У відео розповідають самі організатори.
Дивіться більше ...

Як громадські організації у Маріуполі допомагають людям з інвалідністю

Суспільство

Від прокату інвалідних візків, ходунків та палиць до соціальної реабілітації – такі послуги людям з інвалідністю надають громадські організації у Маріуполі.
На прикладі двох з них розповімо, як це працює.
 
Соціальна реабілітація у ГО ...

Простір відповідальних татусів з’явиться у Краматорську

Суспільство

Нині у приміщенні, де розташовуватиметься «Тато Хаб», починається ремонт. Ініціатором створення такого простору стала ГО «Клуб рибалок України». У «Тато Хабі» планують надавати психологічну підтримку, юридичну консультацію та іншу корисну інформацію ...

ГО «Маріупольська асоціація жінок «Берегиня»

Суспільство

Спочатку члени Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня надавали юридичну консультацію та психологічну допомогу лише переселенцям. Однак, зрозуміли, що допомоги потребують й інші. Зокрема члени організації почали працювати з мешканцями населених ...