Громадські ініціативи

ГО «Територія дій»: організоватися, щоб допомагати школі розвиватися

Суспільство

Батьки Краматорського економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса вирішили активно долучитися до життя закладу, де навчаються їхні діти. Вони заснували громадську організацію.

До «Території дій» ввійшли батьки дітей різного шкільного ...

Як мешканці Краматорська про мистецтво сперечалися

Суспільство

Арт-об’єкт, встановлений на вході до парку Ювілейного, став справжнім “яблуком розбрату” в краматорських соціальних мережах.
Інсталяція київського художника Dima Fatum викликала цілу війну петицій. Тим часом, молодь організувала незвичну акцію і ...

Хочемо, щоб усе місто ходило скандинавською ходою

Спорт

Для цього костянтинівський клуб "Крок за кроком" подбав про інвентар та вже планує проводити майстер-класи із залученням до занять молоді.
Як правильно ходити з палицями та де цьому навчають – у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на ...

Як громаді контролювати житлово-комунальне господарство

Суспільство

Кожен, хто мріє контролювати комунальників та будівельників, хто обурений не доступними для візків магазинами та не довіряє державним контролерам, може сам їх контролювати. Правда, на громадських засадах. В Україні існує поняття груп громадських ...

Пологи у комфортних умовах

Медицина

У приміщенні нове обладнання, свіжий ремонт та зручності. Для породіль з кризової категорії в пологовому Дружківки створили комфортні умови. Серед них можуть бути і хворі на коронавірус жінки. Кімната створена за проєктом "Здорова громада".
Які ...

«Нова Дружківка»: Сьогоднішній світ він такий, що великі новації можна приносити і у маленькі міста

ГО "Нова Дружківка": Ми для себе вибрали три таких стратегічних напрямки:

Перший - освіта, тобто ми працюємо з освітянами, не тільки вчителями, ми намагаємося охопити всіх стейкхолдерів, всіх зацікавлених сторін, хто в цьому процесі.

Ще один ...

ГО «Україна можливостей»: щоб зміни були реально на краще

Зміни – це не завжди так легко, як може здаватися збоку. Але ми хочемо, щоб зміни були реально на краще і люди доєднувалися і впливали на життя всередині громади.

Дивіться більше відео-візитівок  ГО Донеччини

Влада стане прозорішою. Як цим скористатись громадянам

Суспільство

Верховна Рада проголосувала за ратифікацію Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів. Так Україна заявила, що прагне прозорої діяльності органів влади, а також продемонструвала готовність до участі у розробці міжнародних стандартів ...

В Краматорську та Слов’янську будуть навчати е-демократії

Суспільство

В Краматорську та Слов’янську розпочинається новий проєкт «Smart бюджет: громада, влада, бізнес».
Його організатори планують розвивати місцеву демократію шляхом впровадження е-рішень на локальному рівні. Тим самим вони хочуть удосконалити міські ...