Екологія

Червона та Зелена книги – як регулюють захист тварин та рослин в Україні

Суспільство

Знищення лісів, браконьєрство, забруднення водойм, неправильне та необережне поводження з природою – все це призводить до того, що деякі види тварин та рослин опиняються під загрозою зникнення. В Україні існує низка законів, спрямованих на захист ...

Браконьєрство: його види та відповідальність

Суспільство

Браконьєрство в українському тлумачному словнику має значення полювання в недозволених місцях або в заборонений час. У сучасному світі це поняття набуло більш широкого значення. До нього відносять незаконні риболовлю, збір рослин, зокрема занесених ...

Крива Лука – село, яке має свій бренд

Суспільство

За декілька років село Крива Лука перетворилося на впізнаване місце для туристів. Сюди відпочивати приїжджають з усієї України. У чому секрет – дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших ...

Що подивитись на Донеччині: їдемо до регіонального ландшафтного парку Клебан-Бик

Суспільство

Якщо ви плануєте активні вихідні, зверніть увагу на регіональний ландшафтний парк Клебан-Бик, що у Костянтинівському районі на Донеччині.
Парк пропонує відпочинок на різний смак і для всіх вікових категорій: мандри екологічними стежками, рибалку, ...

“Мир” без сміття

Суспільство

Тиждень миру костянтинівський дошкільний навчальний заклад "Мир" завершив низкою заходів екологічного напрямку. У такий спосіб він став учасником одразу двох акцій. Педагоги садочка цього дня збирали сміття, а юні вихованці вчилися його сортувати. ...

Стежка «Лісове намисто» у Ямпільському лісництві

Суспільство

Еколого-пізнавальній стежці «Лісове намисто» у Ямпільському лісництві 9 років. За цей час тут до маршруту додали нові зупинки, у зоопарку з’явилося поповнення, а у лісництві працюють над додатком для екскурсій.
Подробиці дивіться у сюжеті.

...

На Донеччині та Луганщині прокладуть «соляний шлях»

Суспільство

До туристичного маршруту, який матиме назву «Шлях, позначений сіллю», ввійдуть населені пункти півночі Луганської та Донецької областей. Серед основних точок: Слов’янськ, с. Маяки, смт. Ямпіль, с. Крива Лука, с. Торське, с. Званівка, Соледар, ...

Плоггінг у Дружківці

Суспільство

Команда громадської організації «Нова Дружківка» залучила мешканок та мешканців громади до змагань із плоггінгу. Плоггінг – це поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу в неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту. ...

Що потрібно знати про сортування сміття: корисні поради та досвід

Суспільство

Чому потрібно сортувати сміття і як на цьому можна заробляти
 
Представники ГО «Еко Гурт» розповідають мешканцям Маріуполя, чому потрібно сортувати сміття і як на цьому можна заробляти. Пілотним проєктом організації став «Забиваємо ...

В Краматорську почала роботу Школа ековолонтера

Суспільство

Дослідити свій екологічний слід в природі та на практиці допомогти громадянам свідомо ставитись до природних ресурсів планують в Школі ековолонтера «Екослід»

«Волонтери – це активні люди, які вже розуміють, що від їх дій щось залежить», – так ...

Наше інтернет-видання щодня готує для читачів свіжі новини регіону. Десь поряд продовжується війна, та Донбас продовжує жити, змінюватися й розвиватися. На нашому сайті вас чекають важливі новини екології та актуальна інформація, пов’язана з цим питанням. 

Гостра проблема забруднення довколишнього середовища нашого промислового краю постає щодня. Ми раді повідомити наших читачів про ті позитивні зміни в області екології, що наразі спостерігаємо в регіоні. Донеччина, Луганщина, Дніпропетровщина докладають неймовірних зусиль, аби Донбас в перспективі став зоною зеленого туризму.

Співробітники Антикризового медіа-центру вже зараз готують для вас актуальні екологічні новини Сходу. Кожний захід та будь-яка подія, спрямовані на збереження природи Донеччини, дуже важливі для суспільства. Бо це є свідченням, що вже сьогодні екологічний стан регіону може бути й буде поліпшено. Звертаємо увагу, що місцева влада не стоїть осторонь та бере активну участь у впровадженні регіональних проектів.

Ми готуємо репортажі, фото та відео, збираємо цікаву інформацію, беремо інтерв’ю у фахівців, аби ви знали все про екологію в Україні. На нашому порталі новин ми розкажемо, як тестуватимуть воду в річках, в якому стані знаходяться степові заповідники, як прибирають стихійні сміттєзвалища, які унікальні ідеї реалізують звичайні мешканці Донбасу.

Ми вважаємо, дорослим та юним читачам буде цікаво дізнатися, чому в заповіднику не можна збирати гриби, чим загрожує випалення стерні, чим славиться філія «Крейдяна флора». Відповіді вже є на нашому сайті. На порталі незалежного ЗМІ користувачі знайдуть актуальні відомості щодо всіх питань, пов’язаних з природним середовищем та заходами з охорони довкілля. Саме зараз пропонуємо низку свіжих новин. Заходьте, читайте першими, залишайтеся з нами!