Екологія

Байбакам комфортно в донецьких степах. Тепер вони під охороною

Суспільство

З 2014 року на Донеччині діє закон про заборону на полювання. Це призвело до росту популяцій різних тварин. Навіть байбаки стали почувати себе вільно у степу. Вони спокійно дають роздивитися себе людям і навіть не проти фото.
Але, щоб в тих не ...

Еко-толока на Василівській пустоші

Суспільство

Еко-толока на Василівській пустоші поблизу Краматорська зібрала у День довкілля поціновувачів чистої природи. Прибирали цілими родинами. Ініціатори акції – проєкт "ТатоHub" та громадська організація Клуб рибалок України.
Як з користю та весело ...

“Заземлення”: чи можна сприймати природу не як ресурс?

Суспільство

У цьому протягом поточного тижня намагалися розібратися нові резиденти проєкту "Заземлення" дизайнерка Юлія Костерєва та художник Юрій Кручак. Результатом стануть відеоролики у виконанні  підлітків та молоді.
Публічна демонстрація створених робіт ...

Зимовий степ та його мешканці

Суспільство

Зимовий степ Донеччини – то окрема казка. Але тут зволікати не можна, бо снігові дні швидкоплинні. Останнім часом, зокрема на теренах РЛП "Клебан-Бик", помітно зросла чисельність диких кабанів та козуль.
Цілі зграї струнких тварин на пагорбах та ...

Краматорська молодь ініціює цивілізоване поводження з відходами

Суспільство

Молодіжна громадська ініціатива «МАВКА» впроваджує екологічний проєкт, спрямований на поширення культури компостування органічних відходів. Про деталі проєкту організатори розповіли на пресконференції в Антикризовому медіа-центрі.
Розв’язувати ...

У Дружківці петиція щодо незадовільного стану річок набрала необхідну кількість голосів

Суспільство

У Дружківці активісти зареєстрували петицію щодо розчищення річок від замулення та сміття. Вимога петиції:
"Звертаємося до міської влади з вимогою перевірити водойми, які належать до благоустрою міста Дружківки, а саме: перевірити стан річок Кривий ...

Що заважає боротись з промисловим забрудненням повітря

Суспільство

Чим Донецька область випереджає інші, чому забруднювачам вигідні дозволи на викиди, а державна екологічна інспекція не може захищати наші права – ці та інші питання обговорювали на конференції «Промислове забруднення повітря в Україні 2020». ...

Громадська організація «Еко-Бахмут»

Суспільство

За час свого існування організація «Еко-Бахмут» реалізувала близько 10 проєктів. Серед них - екологічний фестиваль, під час якого висадили дерева та провели благоустрій на березі ставу Північний у Бахмуті.

Аби захистити місто від сміття, було ...

Мешканці Донеччини виборюють право на чисте повітря – досвід Маріуполя

Суспільство

Жителі промислових міст Донеччини мають можливість відстежувати стан повітря. Лише за останній рік в Краматорську з’явилось кілька нових інструментів моніторингу повітря тільки в громадському секторі.
П’ять станцій були встановлені на домівках та ...

Екоактивісти стежитимуть за тими, хто палить листя

Суспільство

Збільшення суми штрафу не вплинуло на паліїв сухого листя. Щоосені міста вкриваються димом.
У Краматорську громадська організація «Фонд розвитку громади» планує знімати порушників з квадрокоптера й передавати інформацію до Держекоінспекції та ...

Наше інтернет-видання щодня готує для читачів свіжі новини регіону. Десь поряд продовжується війна, та Донбас продовжує жити, змінюватися й розвиватися. На нашому сайті вас чекають важливі новини екології та актуальна інформація, пов’язана з цим питанням. 

Гостра проблема забруднення довколишнього середовища нашого промислового краю постає щодня. Ми раді повідомити наших читачів про ті позитивні зміни в області екології, що наразі спостерігаємо в регіоні. Донеччина, Луганщина, Дніпропетровщина докладають неймовірних зусиль, аби Донбас в перспективі став зоною зеленого туризму.

Співробітники Антикризового медіа-центру вже зараз готують для вас актуальні екологічні новини Сходу. Кожний захід та будь-яка подія, спрямовані на збереження природи Донеччини, дуже важливі для суспільства. Бо це є свідченням, що вже сьогодні екологічний стан регіону може бути й буде поліпшено. Звертаємо увагу, що місцева влада не стоїть осторонь та бере активну участь у впровадженні регіональних проектів.

Ми готуємо репортажі, фото та відео, збираємо цікаву інформацію, беремо інтерв’ю у фахівців, аби ви знали все про екологію в Україні. На нашому порталі новин ми розкажемо, як тестуватимуть воду в річках, в якому стані знаходяться степові заповідники, як прибирають стихійні сміттєзвалища, які унікальні ідеї реалізують звичайні мешканці Донбасу.

Ми вважаємо, дорослим та юним читачам буде цікаво дізнатися, чому в заповіднику не можна збирати гриби, чим загрожує випалення стерні, чим славиться філія «Крейдяна флора». Відповіді вже є на нашому сайті. На порталі незалежного ЗМІ користувачі знайдуть актуальні відомості щодо всіх питань, пов’язаних з природним середовищем та заходами з охорони довкілля. Саме зараз пропонуємо низку свіжих новин. Заходьте, читайте першими, залишайтеся з нами!