Дистанційна освіта

Педагоги Торецька готові до будь-якого розвитку подій

Суспільство

Торецький опорний заклад пішов на дистанційне навчання раніше за інших. Причина тому – ремонт. Втім, ані учнів, ані вчителів такий перебіг подій не шокував. Ба більше, тут за змішаною системою займаються не перший рік.
Чому уроки онлайн для цього ...

Краматорські школи готуються до роботи в умовах пандемії

Освіта

Святкування не для всіх, маски, вуличне навчання, вимірювання температури та заборона батьківських відвідин – нові реалії навчання в школах в умовах карантину. Краматорські школи активно готуються до зустрічі з учнями.
Головний державний санітарний ...

Громадськість Краматорська опікується дистанційним навчанням

Освіта

На сьогодні більшість експертів упевнені, що 1 вересня українські школярі не підуть до школи, а залишаться навчатись вдома. Нова програма від Кабінету міністрів України містить пункти про організацію дистанційного навчання в новому навчальному році. ...

Про освітні серіали від Мінцифри

Освіта

Про освітні серіали від Мінцифри розповідає керівниця експертної групи директорату в Міністерстві цифрової трансформації Олеся Цибулько.
Які послуги впроваджує міністерство та навіщо, дивіться у випуску програми «Донеччина. ЗмІнИ» - Чи скоро ...

Освіта Донеччини в умовах карантину

Освіта

Закриті школи й дитсадки, уроки та екзамени в дистанційному форматі та відмова від останніх дзвоників – такі міри запроваджені, щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції.
Зважаючи на вимоги карантину, вимушені були перебудувати звичні ...

Наскільки насправді ближчими стали державні послуги до громадян

Суспільство

Терміни «цифрова трансформація» та «діджиталізація» нині у тренді та застосовуються чи не у кожній галузі. Що це означає на практиці, наскільки насправді ближчими стали державні послуги до громадян та чи скоро «держава у смартфоні» стане реальністю, ...

Інструменти та сервіси G Suite for Education

Освіта

Українські заклади освіти зможуть безкоштовно використовувати всі інструменти та сервіси G Suite for Education компанії “Google”. Детальніше - у відео.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне

Як впоратися із навантаженням від дистанційного навчання та вберегти здоров’я

Освіта

Поради про те, як впоратися із навантаженням від дистанційного навчання та вберегти здоров’я, дає вчителька Всеукраїнської школи онлайн Настасія Євдокимова.
Більше цікавого про підсумки навчального року дивіться в програмі «Донеччина. ЗмІнИ». ...

Про виклики та можливості дистанційної освіти – Любомира Мандзій

Освіта

Більше про завершення навчального року в дистанційному форматі, ЗНО, вступ, роботу дитсадків та інше дивіться в програмі «Донеччина. ЗмІнИ» - За три весняні місяці освіта України зазнала чи не наймасштабніших змін десятиліття.

Відстежуйте ...

Про Всеукраїнську школу онлайн

Про Всеукраїнську школу онлайн розповідає вчителька української літератури Настасія Євдокимова. Докладніше – у програмі «Донеччина. ЗмІнИ».