ДСНС

1064 порушення правил пожежної безпеки виявили рятувальники Донеччини під час позапланових перевірок соціальних закладів

|

З 1 лютого цього року в області стартували позапланові перевірки соціальних закладів. Загалом на Донеччині мали обстежити 86 об’єктів. Це - 48 готелів, 1 хостел, 18 пансіонатів та 19 будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. 
Нині ...

Дайджест подій Дніпропетровщини

Суспільство

У щотижневому дайджесті про події у Дніпропетровській області:

ремонт автошляху Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське,
новий басейн у Слобожанському,
у березні у степах і полях вже сталося 130 пожеж,
спортивні перемоги дніпрян.
...

Як наблизити пожежну команду до громади

|
Суспільство

Центр безпеки громадян у Черкаській селищній громаді став другим в Україні та першим серед селищних громад.
Його урочисте відкриття відбулось у січні 2017 року. На базі Центру  створили команду вогнеборців, які разом із професійними рятувальниками ...

На Донеччині перевірять законність роботи та умови проживання у готелях, хостелах та будинках для людей похилого віку

Суспільство

Від понеділка, 1 лютого, в області стартували перевірки соціальних закладів.  Таке доручення дали у Кабінеті міністрів через пожежу в Харкові приватного будинку, переобладнаного під центр для людей похилого віку. Сталася трагедія 21 січня цього ...

В Донецькій області розгорнуті стаціонарні та мобільні пункти обігріву

Суспільство

У зв’язку з екстремальним зниженням температури повітря та погіршенням погодних умов у громадах Донецької області відкрито 261 стаціонарний пункт обігріву, з яких близько 100 працюють у цілодобовому режимі.
Крім того, пункти обігріву розгорнуті на ...

Мобільний додаток «101» для виклику рятувальників

Суспільство

Викликати рятувальників мешканці Донеччини в один дотик відтепер можливо завдяки мобільному додатку «101». Застосунок не замінить телефонні звернення до ДСНС, а розширить можливості.
Як він працює та як його встановити – про це дивіться у відео.
...

Центр безпеки громадян в Андріївській ОТГ

Суспільство

Центр безпеки громадян в Андріївській ОТГ відкрили у серпні цього року. Нині тут знаходиться місцева пожежна команда, створена понад 10 років тому, а також у майбутньому тут буде й поліцейський офіцер громади. Дивіться, як все влаштували та які ...

Центр безпеки громадян в Андріївській громаді розширює можливості

Суспільство

Центр безпеки в Андріївській ОТГ відкрили у серпні цього року. Він став тринадцятим за рахунком на Донеччині. Однак, ще до будівництва і відкриття Центру безпеки в громаді існувала власна пожежна команда.
 
Місцева пожежна команда
  ...

У Дружківці створять ресурсний простір

Суспільство

ГО "Нова Дружківка" продовжує робити громаду міста більш безпечною. Цього разу її представники беруть участь у створенні освітнього ресурсного простору в пожежно-рятувальній частині. Фінансується проєкт міжнародними партнерами.
Кого і чому ...

Пожежні працюють у посиленому режимі

Суспільство

Про пожежонебезпечну ситуацію, наслідки займань та безпечність населення розказав начальник державної пожежно-рятувальної частини №45 Дружківки Олег Самсоненко.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці ...