Дружківка

Гугл-опитування роботодавців – корисний сервіс Служби зайнятості Донеччини

Суспільство

Онлайн-анкетування роботодавців з використанням Google Forms, що проводиться обласною Службою зайнятості вже третій рік поспіль, у часи пандемії набуло особливої актуальності. Багато людей втрачають роботу, вакансій стає дедалі менше. Тож для ...

ГФ «Зоопатруль» спільно з поліцією Дружківки патрулюють вулиці

Суспільство

«Ми проводимо інформаційно–просвітницьку роботу з населенням. Нині наші члени пройшли навчання. У кожного є відповідне посвідчення. Ми вже виходили на патрулі в місто. Мета організації – це зробити наше місто комфортним» - Костянтин Лапушинський ...

У Дружківці петиція щодо незадовільного стану річок набрала необхідну кількість голосів

Суспільство

У Дружківці активісти зареєстрували петицію щодо розчищення річок від замулення та сміття. Вимога петиції:
"Звертаємося до міської влади з вимогою перевірити водойми, які належать до благоустрою міста Дружківки, а саме: перевірити стан річок Кривий ...

Аквааеробіка – задає настрій на увесь день

Спорт

Басейн – це прекрасна можливість вести здоровий спосіб життя в будь-яку пору року. У воді люблять відпочивати і дорослі, і діти. А коли це ще й аквааеробіка – то задоволення і користі у рази більше.
Далеко не кожне місто на Донеччині може ...

Школяр з Дружківки написав наукову роботу про МЕМи

Суспільство

Данило Бєліков посів третє місце на Всеукраїнському етапі конкурсу наукових робіт МАН. Досліджував одинадцятикласник МЕМи.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або ...

Нові умови для вразливої категорії Донеччини 

|
Суспільство

Центр матері та дитини, центр соціально-психологічної допомоги для людей, які потрапили в складні життєві обставини, та соціальний гуртожиток для дітей з числа сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування – ці три обласні установи розміщені в ...

У Дружківці до створення публічного простору залучають молодь

Суспільство

Студенти житлово-комунального коледжу Дружківки запропонували своє бачення облаштування дитячого скверу у місті.
За основу брали: принципи інклюзивності, всесезонного використання території, комплексного підходу та врахування громадської думки.

...

Громадська безпека у фокусі дружківської громади

Суспільство

За час роботи у розрізі питань безпеки та соціальної згуртованості громадськість Дружківки реалізувала до 10 проєктів на загальну суму ~ 2 мільйонів гривень. І активності не втрачають.
Яка нова ініціатива на старті - у відео.

Відстежуйте ...

Карантинні обмеження: що чекає на порушників?

Суспільство

Хто та в який спосіб буде реагувати на порушників карантинних обмежень в Дружківці – розповідає Валерій Єфремов, начальник КП "Муніципальна варта" Дружківки.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці Питання-Відповідь! ...

Громадська безпека у фокусі

Суспільство

У Дружківській громаді стартує дослідження громадської думки з метою подальшої розробки комплексної програми, спрямованої на вирішення питань громадської безпеки.
На початку 2019 року в Дружківській громаді презентували Профіль громади, в основі ...

Дружківка — місто обласного значення, яке розташоване в Донецькій області України та входить у Краматорську агломерацію. На карті країни місто Дружківка можна знайти між Краматорськом та Костянтинівкою у місці злиття двох річок – Кривий Торець та Казенний Торець.

На нашому порталі ми висвітлюємо громадську діяльність мешканців Дружківки та їхнє життя – тут ви зможете дізнатись про останні події у місті. Фахівці нашого незалежного медіа-центру розміщують актуальні новини про освітню, підприємницьку, суспільну, волонтерську діяльність мешканців. Наші журналісти та аналітики всебічно розкривають тільки найяскравіші та найважливіші події. 

Для зручності пошуку та перегляду інформації всі новини Дружківки об’єднані в один розділ. Зайшовши до нього, ви зможете дізнатись, яка атмосфера у місті сьогодні, які події та заходи були у минулому. Тут зібрані різноманітні, але головні новини дня: про роботу громадських закладів під час карантину, про освітні, спортивні програми та заходи, про державні соціальні проекти, будівництво та економічні зміни. Інформацію для кожної новини ретельно перевіряють, тому свіжі новини у Дружківці завжди інформативні. 

У кожному матеріалі ви можете прочитати про мешканців міста та владу, зроблену ними роботу заради покращення життя. Готуючи статтю, ми враховуємо думку громадян, які мешкають у Дружківці, співпрацюємо з місцевими ЗМІ, щоб правдиво та вчасно інформувати читачів.