Дружківка

Волонтери Донеччини

Суспільство

Громадські організації та небайдужі мешканці міст Донеччини можуть як долучатися до існуючих акцій і ставати волонтерами, так і організовувати їх самі. За свою роботу грошей не просять, здебільшого мають потребу в матеріалах.
Подробиці дивіться у ...

Плоггінг у Дружківці

Суспільство

Команда громадської організації «Нова Дружківка» залучила мешканок та мешканців громади до змагань із плоггінгу. Плоггінг – це поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу в неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту. ...

Мешканці Дружківки можуть зібрати сміття й отримати за це подарунок

Суспільство

У суботу, 19 вересня в Дружківці відбудуться змагання з плоггінгу або збирання сміття в бігу у неквапливому темпі. Акцію ініціює команда ГО «Нова Дружківка» в рамках проєкту «Від участі до дії», який має на меті покращити громадські простори у ...

“Контакт” готує до випуску обладнання власної розробки

Економіка

Нестандартні вироби за кресленням замовника, вироби газового обладнання та продукція для металургійної й оборонної галузей, а ще - власні розробки. Сьогодні дружківське підприємство "Контакт" саме працює над створенням обладнання для ...

“Береженого бог береже”, або як оформити страховий поліс

Суспільство

Застрахуватися від ризиків у п'ять кроків онлайн чи обрати фахового агента і покластися на його професіоналізм - рішення за вами.Про що слід пам'ятати, а також на що звертати увагу під час оформлення полісу - деталі у сюжеті.

Дивіться більше ...

“До кінця року ми вийдемо на торішні показники й навіть трохи більше”

Суспільство

Колектив дружківської «Грети» у 350 людей понад місяць був без роботи. Кордони закриті — експорт призупинений. Разом з тим, попри простоювання у карантин, Грета збереже і навіть збільшить об'єми виробництва.
Як підприємство виходить з кризи - про ...

У Дружківці стартував проєкт, направлений на покращення міських громадських просторів

Суспільство

Проєкт, направлений на покращення міських громадських просторів, передбачає декілька складових, зокрема це – соціологічне дослідження, освітні й розважальні заходи.
Втілюватиме проєкт «Від участі до дії» команда громадської організації «Нова ...

Рада директорів промислових підприємств у Дружківці соціальний контракт виконує

Суспільство

Соціально відповідальні підприємці розвивають свої громади. Попри складні часи для них, вони продовжують робити свій внесок там, де живуть і працюють. Міська рада директорів промислових підприємств діє у Дружківці з 1998 року.
Скільки підприємств ...

Осередок для молоді з’явиться у селищі Сурове у Дружківці

Суспільство

У хабі  «ПроАктивні» нині триває ремонт. Розташовуватиметься молодіжний осередок на базі навчально-виховного комплексу селища Сурове.
У хабі «ПроАктивні» відбуватимуться зустрічі з громадськими активістами. Також діти проводитимуть дозвілля за ...

У Дружківці поліпшили умови перебування для породіль

Медицина

У рамках проєкту «Здорова громада» в Дружківці створили кабінет лікування і діагностики патології шийки матки, тренінговий простір «Академія здоров’я»,  а також відремонтували пологову залу для кризових породіль. Крім цього, завдяки зекономленим ...

Дружківка — місто обласного значення, яке розташоване в Донецькій області України та входить у Краматорську агломерацію. На карті країни місто Дружківка можна знайти між Краматорськом та Костянтинівкою у місці злиття двох річок – Кривий Торець та Казенний Торець.

На нашому порталі ми висвітлюємо громадську діяльність мешканців Дружківки та їхнє життя – тут ви зможете дізнатись про останні події у місті. Фахівці нашого незалежного медіа-центру розміщують актуальні новини про освітню, підприємницьку, суспільну, волонтерську діяльність мешканців. Наші журналісти та аналітики всебічно розкривають тільки найяскравіші та найважливіші події. 

Для зручності пошуку та перегляду інформації всі новини Дружківки об’єднані в один розділ. Зайшовши до нього, ви зможете дізнатись, яка атмосфера у місті сьогодні, які події та заходи були у минулому. Тут зібрані різноманітні, але головні новини дня: про роботу громадських закладів під час карантину, про освітні, спортивні програми та заходи, про державні соціальні проекти, будівництво та економічні зміни. Інформацію для кожної новини ретельно перевіряють, тому свіжі новини у Дружківці завжди інформативні. 

У кожному матеріалі ви можете прочитати про мешканців міста та владу, зроблену ними роботу заради покращення життя. Готуючи статтю, ми враховуємо думку громадян, які мешкають у Дружківці, співпрацюємо з місцевими ЗМІ, щоб правдиво та вчасно інформувати читачів.