Дніпропетровська область

Дайджест – здобутки Дніпропетровщини

Суспільство

Про здобутки Дніпропетровщини на тижні, що минув, коротко у нашому дайджесті.

Відстежуйте події, що відбуваються в Україні, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Нові автобуси отримали 10 опорних шкіл Дніпропетровщини

Суспільство

Придбали транспорт за рахунок державної субвенції. Це перші 10 із 32 автобусів, які планують роздати навчальним закладам Дніпропетровської області.
Новий транспорт отримали опорні заклади Апостолівського, Павлоградського, Новомосковського, ...

Апарати ШВЛ та меблі отримала Новомосковська лікарня на Дніпропетровщині

Медицина

Новомосковська центральна міська лікарня отримала 2 апарати ШВЛ експертного класу та 4 електричні багатофункціональні ліжка. Їх придбали за рахунок обласного бюджету.
Медичне обладнання та меблі передали до відділення анестезіології. У закладі ...

Міжнародний дебатний турнір серед школярів

Освіта

21-23 лютого у Дніпрі відбудеться XII міжнародний дебатний турнір Dnipro Open 2020. Серед обговорюваних тем – пропаганда, політична реклама та медіаграмотність. Долучитися запрошують учнів середніх та старших класів з різних країн світу. ...

Відкрили центр безпеки в ОТГ

У Сурсько-Литовській ОТГ (Дніпровський район Дніпропетровської області) відкрили центр безпеки. Його облаштували у новозведеній будівлі в центрі громади. Як повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА, відтепер місцеві жителі ...

Дніпро убезпечують від вірусу

Суспільство

В Дніпропетровській облдержадміністрації відбулась нарада робочої комісії з епідеміологічної безпеки. З огляду на загрозу поширення коронавіруса, було зроблено певні запобіжні заходи. Перш за все, склад обласної комісії було оновлено, - туди увійшли ...

Про корисні копалини – в Атласі надрокористувача

Економіка

Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА нагадує, що в Україні створили «Інвестиційний атлас надрокористувача». Атлас містить дані про родовища корисних копалин у різних куточках України, зокрема на Дніпропетровщині.
По ...

Як знизилася плата за теплопостачання на Дніпропетровщині

Економіка

Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва  Дніпропетровської облдержадміністрації звітував про виконання постанови Кабміну №1082 від 24.12.2019. За словами чиновників департаменту, для мешканців Дніпропетровщини плата за ...

Міжнародний конкурс вокалістів в Дніпрі

Суспільство

В Дніпрі започаткували новий міжнародний конкурс вокалістів. Організатор конкурсу - Дніпропетровський Академічний Театр Опери та Балету. Повна назва конкурсу - Міжнародний конкурс вокалістів ім. Джорджіо Мерігі «Овації семи континентів».
​Д. Мерігі ...

СМТ нарешті приєдналося до міста в ОТГ

Суспільство

На Дніпропетровщині створили ще одну ОТГ. У нову громаду об’єдналися Кам’янська міськрада та Карнаухівська сільрада. Загалом в області вже 74 громади, повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації. ...

Люди завжди прагнуть бути в курсі всіх подій, і насамперед шукають потрібну інформацію в інтернеті. Ми розуміємо, що вам потрібен ресурс, якому можна довіряти, медіапортал, на якому можна знайти справжні новини та жодного інформаційного сміття. 

Наш Антикризовий медіацентр є надійним джерелом інформації. Ми  висвітлюємо основні новини Дніпропетровської області. На цій сторінці завжди можна знайти цікаву інформацію про все, що відбувається в регіоні сьогодні, де можна провести час, які заплановано суспільні заходи, як працює освіта, дозвілля та культура, є повідомлення і про надзвичайні події. 

Ми – це команда професіоналів. Наші журналісти докладають усіх зусиль, щоб надавати свіжі новини Дніпропетровська. Ми висвітлюємо все, що відбувається як у Дніпропетровській, так і в інших областях України, в тому числі на тимчасово окупованих територіях. Якщо ви хочете кожного дня отримувати інформацію про останні події у місті та області, ви маєте змогу підписатись на розсилку на сайті. 

Ми прагнемо бути першими, знаходити та публікувати тільки актуальні та перевірені новини Дніпра. І це дуже важливо, тому що кількість фейкових публікацій в соціальних мережах величезна. Ми намагаємось підвищувати медіаграмотність у населення і доносити правдиву інформацію ту чи інші подію з життя міста та України, а також надавати роз’яснення, як вона вплине на життя мешканців, які наслідки їх чекають. Наші фахівці аналізують отриману інформацію і діляться з вами своїми думками. Тому ми запрошуємо усіх охочих приєднатися до дискусій на наших форумах, а також взяти участь в онлайн-конференціях, які регулярно з’являються на цій сторінці. Є можливість відвідати нашу фото-відеогалерею, де теж є багато всього цікавого. Приєднуйтесь до нашої спільноти!