Бюджет

Шахівська громада – найбагатша на Донеччині

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International провели аналіз фінансових показників 872 об’єднаних громад за перше півріччя поточного року. До моніторингу потрапили 12 ОТГ Донецької області. Найбагатшою громадою на Донеччині залишається ...

Дитячі майданчики в Званівській ОТГ

Суспільство

По 1 майданчику у селах Переїзне та Верхньокам’янське та 3 у Званівці встановили 2 роки тому в Званівській ОТГ. Усе за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток. Нині мешканці проводять тут толоки, доглядаючи за простором.
Подробиці ...

Дізнатися бюджет будь-якої школи тепер можна буде онлайн

|
Освіта

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна запустив онлайн-платформу інтерактивних бюджетів шкіл. Він дає можливість відслідковувати структуру видатків та ефективність використання коштів тим чи іншим закладом.
Поки реєстр не наповнений ...

Проєкт «Охайне місто» забезпечив роботою понад 700 маріупольців

Суспільство

Під час карантину багато людей залишилися без роботи. Аби допомогти їм, маріупольська міськрада переглянула бюджет та виділила додаткові кошти комунальним підприємствам на створення сезонних робочих міст.

Дивиться у нашому сюжеті, як працює ...

Програма розвитку та підтримки ОСББ у Маріуполі

Від облаштування дворів до ремонтів у будинку – в Маріуполі діє «Програма розвитку та підтримки ОСББ». Фінансується вона міської радою і має п’ять компонентів. Завдяки програмі кількість ОСББ в місті за 4 роки зросла з 5% до 50%.
Як діє програма - ...

Майданчик мрії для місцевих дітлахів Сіверської ОТГ

Суспільство

Саморобні ворота та жива огорожа з дерев, чагарників і бур’яну – це майданчик, де місцеві дітлахи проводять вільний час. Але вони мріють про краще.

«За Бюджетом участі Сіверської ОТГ нам дадуть 50 тисяч гривень. Ми хочемо витратити ці гроші на ...

Програма розвитку ООН з відновлення та розбудови миру допомагає громадам з бюджетом участі

Суспільство

У Сіверській ОТГ провести і реалізувати конкурс громадських ініціатив через бюджет участі допомагає Програма розвитку ООН з відновлення та розбудови миру.
Крім консультацій, громада отримає ще й фінансування. Коштом міжнародних донорів там збудують ...

Як в Олександрівській громаді розвивають спортивну інфраструктуру

Спорт

Поле зі штучним покриттям для гри у мініфутбол створили у 10 населених пунктах Олександрівської селищної ОТГ. Крім цього, тут мають проєкт стадіону та спортивного комплексу.
Розповідаємо, як в Олександрівській громаді розвивають спортивну ...

Громадський бюджет Сіверської ОТГ поділили

Суспільство

Загалом на Бюджет участі Сіверської ОТГ було запропоновано вісім проєктів. Переможцями визначили чотирьох. Вони й отримають по п'ятдесят тисяч гривень на реалізацію своїх ідей.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на ...

Громадський бюджет у Олександрівській ОТГ

Суспільство

Громадський бюджет у Олександрівській селищній громаді започаткували минулого року. До відбору проєктів долучилась Британська рада. За рахунок фінансування з місцевого бюджету та донорської підтримки, а також активності місцевих жителів у селах ...

Антикризовий медіа-центр пропонує щоденний огляд подій на Донбасі. До вашої уваги – все про бюджет Донеччини. Ми розповідаємо про актуальні новини, які стосуються фінансової сторони життя східного регіону. Надаємо інформацію щодо поточного стану загальнодержавної бюджетної політики, запланованих реформ, програм розвитку країни та висвітлюємо інші важливі моменти.

Наше інтернет-видання – ваш помічник у світі фінансових новин. На сторінках онлайн-ресурсу журналісти медіа-центру розкажуть останні новини бюджету України та Донбасу. З наших фото, відео та текстових матеріалів ви дізнаєтеся, яким чином місцева влада розподіляє наданий державний бюджет, які галузі промисловості та господарства зараз отримали статус пріоритетних та потребують фінансування, які програми та проекти освоюють в різних населених містах та селищах українського Сходу.

Щодня ми збираємо інформацію про те, куди спрямовують державні кошти та які витрати найближчим часом заплановані на Донбасі, аби життя мешканців на території, котру не минула війна, досягло гідного рівня. Тільки на нашому сайті відомості з першоджерел, ретельно перевірені, актуальні та важливі. Саме зараз співробітники нашого центру готують нові матеріали з теми фінансів, щоб ознайомити з ними вас – наших постійних читачів. 

Свіжі бюджетні новини – це та інформація, якою треба володіти кожній людині. Адже тою чи іншою мірою повсякденне життя на Донбасі нерозривно пов’язане з державною підтримкою. Про те, які надходження отримують місцеві органи влади, яким чином формується бюджет донбаських об’єднаних територіальних громад, куди витрачаються кошти – читайте в нашій новій рубриці. Шахтарський край поступово переходить до стабільного ритму життя, в регіоні відбуваються позитивні зміни в усіх галузях – господарстві, фінансах, суспільстві. Заходьте на сайт та отримуйте корисну інформацію про це.