Бюджет

Бюджет Донеччини: що зміниться у 2021 році

Економіка

З нового року усі громади області житимуть по-новому, принаймні 22 з них, які утворилися після місцевих виборів. Тепер їм самим доведеться розпоряджатися власними коштами: як розраховувати прибутки, так і планувати видатки.
 
Бюджети ...

Плани уряду щодо ремонту доріг

Більше про стан доріг, проєкти та плани щодо ремонту - у наших матеріалах:

Дорога H-32 Покровськ-Бахмут-Михайлівка капітально ремонтується
Як просувається "Велике будівництво"

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з ...

В Андріївській ОТГ наближують медичні послуги до населення

Суспільство

Зробили ремонт та чекають на лікаря – в Андріївській ОТГ наближують медичні послуги до населення. Нині в амбулаторії села Сергіївка відкрили стоматологічний кабінет.
Як все влаштували – дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються ...

Чим володіє держава і як управляє власністю народу

Суспільство

Державна власність згадується в Конституції України як поняття тотожне до терміну «власність українського народу».
Господарчий Кодекс зазначає, що власність українського народу доглядає держава через уповноважені органи державної влади.
Державним ...

Фінанси у громадах

|
Економіка

Хто управляє фінансами у громадах? Навіщо створювати фінансовий орган? Відповідає Максим Ткач, керівник Донецького офісу Програми «U-LEAD з Європою».

 

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці Питання-Відповідь! ...

Як подати проєкт на бюджет участі

Суспільство

П’ятий рік поспіль жителі Донеччини втілюють свої ідеї за рахунок міського бюджету. Новий конкурс проєктів вже стартував і продовжуватиметься до 31 грудня 2020 року.
В програмі «Громадський бюджет» беруть участь кілька міст Донеччини. Кожен житель ...

Від розмов до спільних дій: навіщо Краматорську шкільний громадський бюджет

Суспільство

У Краматорську з’явиться шкільний громадський бюджет. Уже відбулись обговорення та складений проєкт Програми про шкільний громадський бюджет. Рішення залишилось за депутатським корпусом – подібні програми затверджує місцева рада.
Розробка шкільного ...

Інфляція в 2021 році прискориться

Більше про державний та місцевий бюджети, плани та статті витрат - на ресурсах АКМЦ!

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Повноваження, які держава делегує громадам

Суспільство

Що таке делеговані повноваження?
Які повноваження держава делегує громадам?

Відповідає Максим Ткач, керівник Донецького регіонального офісу Програми «U-LЕAD з Європою».

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці ...

Комфорт у Андріївській громаді: роздільний збір сміття, вода з-під крану та автобус між селами

Суспільство

Маленька за кількістю жителів Андріївська сільська ОТГ, утворена в 2017 році, постійно розвивається. Зазвичай розраховує більше на власні сили, не чекаючи підтримки зверху. В громаді піклуються про добробут жителів, вкладають гроші місцевого бюджету ...

Антикризовий медіа-центр пропонує щоденний огляд подій на Донбасі. До вашої уваги – все про бюджет Донеччини. Ми розповідаємо про актуальні новини, які стосуються фінансової сторони життя східного регіону. Надаємо інформацію щодо поточного стану загальнодержавної бюджетної політики, запланованих реформ, програм розвитку країни та висвітлюємо інші важливі моменти.

Наше інтернет-видання – ваш помічник у світі фінансових новин. На сторінках онлайн-ресурсу журналісти медіа-центру розкажуть останні новини бюджету України та Донбасу. З наших фото, відео та текстових матеріалів ви дізнаєтеся, яким чином місцева влада розподіляє наданий державний бюджет, які галузі промисловості та господарства зараз отримали статус пріоритетних та потребують фінансування, які програми та проекти освоюють в різних населених містах та селищах українського Сходу.

Щодня ми збираємо інформацію про те, куди спрямовують державні кошти та які витрати найближчим часом заплановані на Донбасі, аби життя мешканців на території, котру не минула війна, досягло гідного рівня. Тільки на нашому сайті відомості з першоджерел, ретельно перевірені, актуальні та важливі. Саме зараз співробітники нашого центру готують нові матеріали з теми фінансів, щоб ознайомити з ними вас – наших постійних читачів. 

Свіжі бюджетні новини – це та інформація, якою треба володіти кожній людині. Адже тою чи іншою мірою повсякденне життя на Донбасі нерозривно пов’язане з державною підтримкою. Про те, які надходження отримують місцеві органи влади, яким чином формується бюджет донбаських об’єднаних територіальних громад, куди витрачаються кошти – читайте в нашій новій рубриці. Шахтарський край поступово переходить до стабільного ритму життя, в регіоні відбуваються позитивні зміни в усіх галузях – господарстві, фінансах, суспільстві. Заходьте на сайт та отримуйте корисну інформацію про це.