Будівництво

Стадіон для футболістів

Суспільство

Костянтинівські футболісти завершують реалізацію своєї ініціативи за бюджетом участі. Стадіон вже не нагадує пустир для вигулу домашніх тварин. Натомість не по людські поводяться деякі містяни, коли псують майно спортивного об'єкта. Які перетворення ...

Донеччина в лідерах за виконанням державної програми «Велике будівництво»

Суспільство

Всі об’єкти, що були заплановані в рамках державної програми «Велике будівництво», завершені в строк. За темпами та за якістю виконання робіт Донецька область є лідером серед інших регіонів. Про це заявив голова Донецької облдержадміністрації Павло ...

Дайджест подій Дніпропетровщини

Суспільство

Про здобутки Дніпропетровщини – у щотижневому дайджесті.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Дайджест подій Дніпропетровщини

Суспільство

Події Дніпропетровщини за тиждень, що минув.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Плани уряду щодо ремонту доріг

Більше про стан доріг, проєкти та плани щодо ремонту - у наших матеріалах:

Дорога H-32 Покровськ-Бахмут-Михайлівка капітально ремонтується
Як просувається "Велике будівництво"

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з ...

Дайджест подій Дніпропетровщини

Суспільство

Про здобутки Дніпропетровщини - у щотижневому дайджесті.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Благоустрій територій – важлива частина розвитку міста

Суспільство

 Освітлення та озеленення міста, стан доріг та тротуарів, чистота території. Усе це та багато іншого належить до великого комплексу робіт із благоустрою. Хто повинен їх виконувати, а також планувати та слідкувати за належною якістю виконання, та чи ...

Про проблему довгобудів у Краматорську

Суспільство

Про проблему довгобудів у Краматорську розмірковували із координатором Центру громадського контролю "ДІЙ-Краматорськ" Андрієм Романенко. Повна версія інтерв'ю - у програмі "Донеччина. ЗмІнИ" у вівторок, 27 жовтня.
Докладніше - в '' інтерв'ю для ...

На Донеччині 5 із 122 об’єктів за кредитною програмою від Європейського інвестиційного банку здані в експлуатацію

Економіка

Це – хірургічне відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги та бібліотека ім. Короленка у Маріуполі, хірургічний та терапевтичний корпуси центральної міської лікарні у Мирнограді, а також загальноосвітня школа у с. Петрівка Друга ...

Благоустрій міст в Європі як приклад для Донеччини

Суспільство

Про проєкти з благоустрою в Європі, які можуть стати хорошим прикладом для міст Донеччини, розповіла архітекторка Анна Павленко.
Докладніше - в '' інтерв'ю для проєкту "Донеччина. ЗмІнИ" вже незабаром.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на ...

Будівництво в Україні відіграє значну роль в житті суспільства. Це пріоритетна галузь господарства, яка має велике соціальне та економічне значення. На цій сторінці ми зібрали актуальні новини про будівництво в державі, розповідаємо про створення та ремонт доріг, об’єктів інфраструктури, шкіл та дитячих садочків, лікарень та пологових будинків, житлових споруд. Ми намагаємося висвітлювати головні події регіону, які значною мірою впливають на його сучасний стан та розвиток. Показуємо, яку соціальну значущість зараз має активний розвиток житлового будівництва в регіоні.

Напевно, важко уявити сучасне місто або селище без надійних та якісних автошляхів. Саме тому їх необхідно постійно підтримувати в належному стані. Надзвичайно важлива галузь будівництва в нашій країні – ремонт доріг. Для вчасного виявлення та виправлення проблем з покриттям створено інтерактивну мапу. За її допомогою мешканці можуть в режимі реального часу позначати скарги на ділянки шляхів, щоб відремонтувати їх або очистити від сміття. Ми розповідаємо про переваги веб-ресурсу, пояснюємо, що це таке та як ним правильно користуватись.

На цій сторінці ви знайдете все про будівництво об’єктів інфраструктури у Донецькій, Луганській і Дніпропетровській областях. Позитивні новини про те, де і коли з’являться нові спортивні споруди, дитячі садки, спортивні майданчики, ви можете почитати в цьому розділі. Все це позитивно впливає на загальний рівень життя мешканців регіону, адже зайнятість дорослого населення вимагає організації безпечного та розвивального середовища для дітей та підлітків. Ми розкажемо про розбудову зелених зон, де можна відпочити сім’єю і активно порухатися в екологічно чистому середовищі. 

Також ми уважно слідкуємо за процесом ремонту пологових будинків, які вже тривалий час закриті для пацієнток. Це створює великі труднощі для місцевих жінок, тому ми вирішили прояснити ситуацію з проблемною будівлею. Результати нашого розслідування читайте серед новин на сторінці.