Будівництво

Третя школа Торецька чекає на ремонт

Суспільство

У Торецьку школа № 3 з поглибленим вивченням англійської мови увійшла до "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України". ЇЇ капітальний ремонт фінансуватиме Європейський Інвестиційний Банк.
Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у ...

Велике будівництво в Донецькій області

Економіка

Про те, на якому етапі реалізація програми Велике будівництво в Донецькій області, журналістам АКМЦ розповів голова Донецької ОДА Павло Кириленко. Про що ще говорили, дізнавайтеся з нового випуску «Донеччина. ЗмІнИ» вже зовсім скоро.

Дивіться ...

Індустріальні парки Донеччини – яка стадія готовності

Економіка

Роботу зі створення індустріальних парків в Донецькій області було розпочато ще у 2016 році. Головною метою оголошувалося покращення інвестиційного клімату регіону, збільшення зайнятості населення, впровадження сучасних технологій та виробництв, ...

Ремонт скверу Профспілок у Краматорську

Суспільство

У Краматорську триває ремонт скверу Профспілок. Ось так він виглядає нині з висоти пташиного польоту.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

«Велике будівництво» на Донеччині – які об’єкти в пріоритеті

Суспільство

В рамках державної програми «Велике будівництво» в Донецькій області будують «з нуля» або капітально реконструюють школи та дитсадки, стадіони та спорткомплекси, ремонтують дороги та мости. Кошти на будівельні роботи надходять з трьох джерел – ...

Головна площа Маріуполя оновлюється зовнішньо та концептуально

Суспільство

Вже протягом року в Маріуполі триває капітальна реконструкція площі Свободи. Архітектори та будівельники обіцяють, що це буде сучасний і комфортний простір, з багатьма «цікавинками», унікальними спорудами та затишними зонами.
Маріупольці з ...

Хто опікується станом доріг та ремонтує їх

Суспільство

Коротко про дорожнє господарство України - у нашому відео.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне

 

Як відновити колишню славу культурним та спортивним об’єктам думають у Торецьку

Суспільство

Концертна зала на 900 посадкових місць, оркестрова яма, сцена, що обертається. ПК "Україна" у Торецьку приймав таких зірок, як Висоцький, ансамбль "Пісняри" тощо. Окрасу закладу - зимовий сад тут вдалося зберегти й до нині.  Натомість тече дах, ...

Будівництво майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу у Краматорську

У Краматорську тривають будівельні роботи на місці майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу. Зокрема, тут має з’явитися футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт, тренажери та інше.
Спортивно-оздоровчий комплекс по вулиці Парковій – ...

Будівництво нової будівлі ЦНАПу у Краматорську

Суспільство

У Краматорську триває будівництво нової будівлі ЦНАПу. Вартість проєкту складає 56, 7 млн. гривень. Це гроші як з державного, так і з місцевого бюджетів. На якій зараз стадії будівництво – дивіться у відео.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються ...

Будівництво в Україні відіграє значну роль в житті суспільства. Це пріоритетна галузь господарства, яка має велике соціальне та економічне значення. На цій сторінці ми зібрали актуальні новини про будівництво в державі, розповідаємо про створення та ремонт доріг, об’єктів інфраструктури, шкіл та дитячих садочків, лікарень та пологових будинків, житлових споруд. Ми намагаємося висвітлювати головні події регіону, які значною мірою впливають на його сучасний стан та розвиток. Показуємо, яку соціальну значущість зараз має активний розвиток житлового будівництва в регіоні.

Напевно, важко уявити сучасне місто або селище без надійних та якісних автошляхів. Саме тому їх необхідно постійно підтримувати в належному стані. Надзвичайно важлива галузь будівництва в нашій країні – ремонт доріг. Для вчасного виявлення та виправлення проблем з покриттям створено інтерактивну мапу. За її допомогою мешканці можуть в режимі реального часу позначати скарги на ділянки шляхів, щоб відремонтувати їх або очистити від сміття. Ми розповідаємо про переваги веб-ресурсу, пояснюємо, що це таке та як ним правильно користуватись.

На цій сторінці ви знайдете все про будівництво об’єктів інфраструктури у Донецькій, Луганській і Дніпропетровській областях. Позитивні новини про те, де і коли з’являться нові спортивні споруди, дитячі садки, спортивні майданчики, ви можете почитати в цьому розділі. Все це позитивно впливає на загальний рівень життя мешканців регіону, адже зайнятість дорослого населення вимагає організації безпечного та розвивального середовища для дітей та підлітків. Ми розкажемо про розбудову зелених зон, де можна відпочити сім’єю і активно порухатися в екологічно чистому середовищі. 

Також ми уважно слідкуємо за процесом ремонту пологових будинків, які вже тривалий час закриті для пацієнток. Це створює великі труднощі для місцевих жінок, тому ми вирішили прояснити ситуацію з проблемною будівлею. Результати нашого розслідування читайте серед новин на сторінці.