Бізнес

Голова ДонОДА завершує довгобуди «ламанням через коліно»

Суспільство

Рівно рік тому Павло Кириленко вступив на посаду голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької військово-цивільної адміністрації. До цього працював прокурором у військовій прокуратурі Західного регіону України.

«Це був ...

На онлайн-каву — з бізнесменом. Підприємців Донбасу запрошують на ранкові зустрічі

Суспільство

Beetroot Academy у Маріуполі в партнерстві з БО «Тепле Місто», ГО «Львівська Бізнес Школа» та аналітичним центром Pro.Mova розпочинає серію онлайн-зустрічей для підприємців Донецької і Луганської областей.
«Ранкові розмови про важливе» — це ...

Акцент на сумочку

Суспільство

"Сумочка - головний акцент жіночого образу. Ми зазвичай купуємо її під одяг, думаємо, чи підійде до образу. Але саме цей яскравий аксесуар може стати головним його акцентом. Не бійтеся експериментувати і купувати ексклюзивні та незвичні сумки. ...

Підприємниця з Костянтинівки захопилася вирощуванням мікрокультур

Суспільство

Чи доводилося Вам коли-небудь куштувати мікрозелень? Ні? Чому її варто спробувати та де можна замовити на Донеччині - відповіді є в АКМЦ.
Коронакриза відчутно вдарила по бізнесу. Багато хто вимушений був піти на скорочення чи взагалі закритися. ...

Що не підпадає під форс-мажор

Чи може бізнес бути автоматично звільнений від відповідальності за несвоєчасного виконання зобов'язань? Чи виправдовує карантин відсутність сплати по кредитним договорам? Відповідь дає начальниця юридичного відділу Донецької торгово-промислової ...

Форс-мажор: як отримати сертифікат

Суспільство

17 березня на законодавчому рівні карантин включено до переліку форс-мажорних обставин. ТПП спростили процедуру подання заяви про форс-мажор. Зокрема, у зв’язку з неможливістю виконання договірних зобов’язань, потрібно подати мінімальний пакет ...

Порятунок для підприємців під час коронакризи – допомога по частковому безробіттю

Внаслідок економічної коронакризи в Донецькій області, як і по всій Україні, значних втрат зазнав саме малий та середній бізнес. Аби допомогти роботодавцям та самозайнятому населенню у такий непростий час, сприяти збереженню існуючих робочих міст, ...

Вплив обмежень на малий та середній бізнес

Економіка

Малий та середній бізнес відіграє ключову роль в економіці країни, при цьому саме він найбільше страждає від кризи. Встановлені обмеження мають як прямий, так і непрямий вплив на функціонування МСБ:

частина секторів не можуть нормально ...

Клуб Підприємців Краматорська: Місто – це ми … це наше місто і ми його розбудовуємо навколо себе

Суспільство

Про ініціативи, які впроваджує Клуб Підприємців Краматорська, розказуємо та показуємо сьогодні. Хто, коли та для чого створив організацію, яка нині є активним учасником суспільного життя у місті, дивіться у відео.
Дивіться більше відео-візитівок ...

МЗС визначило ТОП-10 країн, які є найбільш бажаними для українських експортерів

Економіка

До ТОП-10 увійшли: Бразилія, Об’єднані Арабські Емірати, Ефіопія, Індія, Китай, Казахстан, Чилі, Катар, Узбекистан та Канада. МЗС також створюватиме додаткові можливості торгівлі з Німеччиною, Туреччиною, Ізраїлем, Білоруссю та Молдовою. У І ...

Сучасні українці все більше прагнуть мати власний бізнес. Кількість людей, які хотіли б працювати на себе та мати своє підприємство, зростає з кожним днем. Вони стежать за перебігом подій і намагаються вивчити все про бізнес в Україні. В сучасних умовах основним джерелом інформації є інтернет та інтернет-видання. Наша громадська організація допоможе вам бути в курсі всіх останніх новин у сфері підприємництва в Луганській, Донецькій та Дніпровській областях. Наші незалежні експерти і журналісти стежать за перебігом подій на Сході України і намагаються якомога докладніше висвітлити здобутки, можливі проблеми та тренди у цій сфері на сьогодні. Нові стартапи, ідеї, інноваційні технологічні рішення – ніщо не зможе пройти повз нас.

Наша головна ідея – довести, що створювати і розвивати малий та середній бізнес в умовах війни можливо. Ми допоможемо вам перейняти досвід інших підприємців. Розповімо про нові можливості, перспективні напрямки й інновації в індустрії нашої країни. Спільними зусиллями спробуємо визначити, що таке бути підприємцем, з чого почати і як вирішити головні проблеми сучасного приватного бізнесу, обговоримо найгарячіші теми. Ви дізнаєтесь секрети успішного ведення підприємницької діяльності в нашому регіоні. Ми цінуємо думку кожного нашого читача, разом з вами читаємо та аналізуємо основні правові аспекти, законодавчі реформи. До речі, наші експерти завжди допоможуть у розв’язанні складних питань законодавства.

Ми пропонуємо вам взяти участь у коментарях, в яких ми обговорюємо важливі питання, дізнатися, в яких умовах працює приватний бізнес на окремих територіях України, та про його головні перспективи розвитку на Сході. Щоб нічого не пропустити, заходьте на сайт нашого Антикризового медіа-центру, долучайтесь до наших спільнот і дізнавайтесь про новини бізнесу першими.