Бізнес

Стоматолог у Званівській громаді. Лікувати зуби сільським жителям тепер простіше

Суспільство

Стоматологічний кабінет уже рік як працює в селі Званівка – місцевим жителям не доводиться їхати до міста, аби полікувати зуби. Стоматкабінет відкрила Юлія Стиранець, вигравши ґрант у конкурсі «Український донецький куркуль».

Відстежуйте ...

Костянтинівці – 150 років. Як будувалася промислова слава міста

Суспільство

Цими вихідними місто Костянтинівка Донецької області відзначила ювілей - 150 років з дня заснування. А починалося все з відкриття залізничної станції у 1870 році, названої на честь селища Костянтинівка.
Завдяки перетворенню селища в залізничний ...

“Контакт” готує до випуску обладнання власної розробки

Економіка

Нестандартні вироби за кресленням замовника, вироби газового обладнання та продукція для металургійної й оборонної галузей, а ще - власні розробки. Сьогодні дружківське підприємство "Контакт" саме працює над створенням обладнання для ...

Чим може зацікавити туристів Донеччина промислова

Економіка

Що таке промисловий туризм і чи є можливість його розвивати на Донеччині в умовах війни?
Розказала в.о. начальника управління культури і туризму ДонОДА  Аліна Певна.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці ...

Сільськогосподарський кооператив «Чубарич»: як кооперація врятує село

Суспільство

Понад 30 племінних корів, а ще свині, кури, вівці, коні та віслюки – усе це у своєму господарстві має підприємець зі Званівської ОТГ Олександр Чаплик.
Основна його продукція – це кисломолочні вироби, як то йогурт, сметана, масло та різноманітні ...

Страусина ферма у селі Трипілля Соледарської ОТГ

Суспільство

Африканських страусів розводить мешканець села Трипілля, що у Соледарській ОТГ, Віктор Макаренко. Нині в чоловіка 4 дорослих птахи: один самець і три самиці, а майже місяць тому вилупилося під інкубатором пташеня.
Страусина ферма у майбутньому має ...

Промислові майданчики – зона інвестиційної та культурної привабливості Донеччини?

Економіка

У минулому промисловість Костянтинівки нараховувала понад двадцять підприємств - це десь з десяток різних галузей виробництва. Нині більша частина з них свою господарську діяльність припинила. І Залишила після себе майже сотню гектарів занедбаної ...

Краматорська компанія QuartSoft уже 20 років на ринку IT – технологій

Суспільство

Робота і заробіток - це не тільки й не стільки труби та заводи. Успішними можна бути і в офісі чи то за комп'ютером вдома, каже команда QuartSoft. Вона нараховує понад 150 фахівців. Має представництва в Краматорську, Харкові, Києві та ...

Донеччина посідає 1 місце за обсягом реалізованої інноваційної продукції

Економіка

Незважаючи на складну ситуацію в регіоні, Донецька область займає лідируючі позиції в Україні за впровадженням інноваційних технологій у промислове виробництво.
У структурі фінансування інноваційних заходів за підсумками 2019 року превалює ...

Унікальні скульптури прикрасили краматорський «Лабіринт»

Суспільство

Нова локація культурного життя Краматорська відкрита в реконструйованому сквері «Лабіринт». Прикрасила сквер скульптурна група «Народжені в Україні» авторства В’ячеслава Гутирі.

Краматорськ став першим містом у світі, в якому з’явились ...

Сучасні українці все більше прагнуть мати власний бізнес. Кількість людей, які хотіли б працювати на себе та мати своє підприємство, зростає з кожним днем. Вони стежать за перебігом подій і намагаються вивчити все про бізнес в Україні. В сучасних умовах основним джерелом інформації є інтернет та інтернет-видання. Наша громадська організація допоможе вам бути в курсі всіх останніх новин у сфері підприємництва в Луганській, Донецькій та Дніпровській областях. Наші незалежні експерти і журналісти стежать за перебігом подій на Сході України і намагаються якомога докладніше висвітлити здобутки, можливі проблеми та тренди у цій сфері на сьогодні. Нові стартапи, ідеї, інноваційні технологічні рішення – ніщо не зможе пройти повз нас.

Наша головна ідея – довести, що створювати і розвивати малий та середній бізнес в умовах війни можливо. Ми допоможемо вам перейняти досвід інших підприємців. Розповімо про нові можливості, перспективні напрямки й інновації в індустрії нашої країни. Спільними зусиллями спробуємо визначити, що таке бути підприємцем, з чого почати і як вирішити головні проблеми сучасного приватного бізнесу, обговоримо найгарячіші теми. Ви дізнаєтесь секрети успішного ведення підприємницької діяльності в нашому регіоні. Ми цінуємо думку кожного нашого читача, разом з вами читаємо та аналізуємо основні правові аспекти, законодавчі реформи. До речі, наші експерти завжди допоможуть у розв’язанні складних питань законодавства.

Ми пропонуємо вам взяти участь у коментарях, в яких ми обговорюємо важливі питання, дізнатися, в яких умовах працює приватний бізнес на окремих територіях України, та про його головні перспективи розвитку на Сході. Щоб нічого не пропустити, заходьте на сайт нашого Антикризового медіа-центру, долучайтесь до наших спільнот і дізнавайтесь про новини бізнесу першими.