Безпека

На Донеччині вимірюють Місцевий індекс прав людини

Краматорськ покращив свої показники у порівнянні з попереднім дослідженням, яке проводилося у 2018 році. Детальніше про проміжні результати вимірювання Місцевого індексу прав людини у Донецькій області розповіли експерти під час презентації в ...

Як перевірити людину у відкритих базах даних

Суспільство

В інтернеті багато відкритих баз даних, якими можна скористатись, щоб перевірити важливу інформацію для власної безпеки. Допоможе в цьому Опендатабот.
Він може дізнатись, чи не перебуває людина в розшуку, не фігурує в судових справах, не має ...

Коротко про Раду національної безпеки і оборони України

|

Рада національної безпеки і оборони України — постійно діючий орган при Президентові України.її задача - координація і контроль діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.

Дивіться більше корисних та пізнавальних ...

Територіальна оборона для захисту важливих об’єктів та кордону

Суспільство

Якими мають бути підрозділи територіальної оборони в Україні: частиною війська з резервістів для особливого періоду чи місцевим військом з патріотів для щоденних потреб громади? Зараз це предмет дискусії та основа законодавчих ініціатив.
  ...

Пожежні працюють у посиленому режимі

Суспільство

Про пожежонебезпечну ситуацію, наслідки займань та безпечність населення розказав начальник державної пожежно-рятувальної частини №45 Дружківки Олег Самсоненко.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці ...

“Береженого бог береже”, або як оформити страховий поліс

Суспільство

Застрахуватися від ризиків у п'ять кроків онлайн чи обрати фахового агента і покластися на його професіоналізм - рішення за вами.Про що слід пам'ятати, а також на що звертати увагу під час оформлення полісу - деталі у сюжеті.

Дивіться більше ...

Великі ремонти та розбудова Соледарської міської громади

Суспільство

Соледарська міська ОТГ була створена в грудні 2016 року. Щоб об’єднатись у громаду, довелось спочатку чекати змін у адміністративно-територіальному устрої Донецької області. Місто Соледар був у підпорядкуванні міста Бахмута, тобто ...

В Донецькій області розширюється мережа Центрів безпеки громадян

|

Нині в регіоні вже функціонують 13 Центрів безпеки громадян. Один з них, в селі Андріївка, відкрився на початку серпня. Він призначений обслуговувати 2380 жителів Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входять п’ять ...

Як правильно подорожувати з домашніми тваринами

Переїзд людини залежить не стільки від пори року, скільки від обставин або бажання. Зовсім інша справа - відпустка. Але у будь-якому випадку, коли людина утримує домашніх улюбленців і подорожує з ними, то повинна дотримуватися певних правил.
  ...

Коротко про Державну авіаційну службу

Суспільство

Хто та як слідкує за безпекою польотів, перевіряє кваліфікацію працівників авіації та слідкує тим, щоб авіакомпанії виконували зобов'язання перед пасажирами.
Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне