Безпека

Громадські організації, влада та мешканці працюють над підвищенням безпеки у Лисичанську

Суспільство

У місті триває проєкт «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження міської програми профілактики злочинності». За ним планується встановити камери відеоспостереження та освітити вулицю ...

Дошкільнятам та школярам Лисичанська розповідають про пожежну безпеку

Суспільство

Проєкт «Інформаційна кампанія з впровадження пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення на території міста Лисичанськ» реалізують ДСНС Лисичанська спільно з ГО «Світло культури».
Для дітей від 3 до 15 років влаштовують ігрову ...

Права та обов’язки пасажирів і працівників громадського транспорту

Суспільство

Кожен з нас хоча б інколи стає пасажиром місцевого транспорту. У населених пунктах Донеччини ми користуємось автобусами, маршрутними таксі, тролейбусами та трамваями. Під час кожній поїздки пасажири, водії і кондуктори повинні дотримуватись правил. ...

У Краматорську за допомогою квадрокоптеру шукатимуть забруднювачів атмосферного повітря

Суспільство

У Краматорську на Донеччині активізується боротьба з таким негативним явищем, як спалювання рослинності. У місті створено комісію зі встановлення фактів забруднення атмосфери та фіксації фактів порушення природоохоронного законодавства фізичними і ...

Громадська безпека у фокусі

Суспільство

У Дружківській громаді стартує дослідження громадської думки з метою подальшої розробки комплексної програми, спрямованої на вирішення питань громадської безпеки.
На початку 2019 року в Дружківській громаді презентували Профіль громади, в основі ...

На Донеччині вимірюють Місцевий індекс прав людини

Краматорськ покращив свої показники у порівнянні з попереднім дослідженням, яке проводилося у 2018 році. Детальніше про проміжні результати вимірювання Місцевого індексу прав людини у Донецькій області розповіли експерти під час презентації в ...

Як перевірити людину у відкритих базах даних

Суспільство

В інтернеті багато відкритих баз даних, якими можна скористатись, щоб перевірити важливу інформацію для власної безпеки. Допоможе в цьому Опендатабот.
Він може дізнатись, чи не перебуває людина в розшуку, не фігурує в судових справах, не має ...

Коротко про Раду національної безпеки і оборони України

|

Рада національної безпеки і оборони України — постійно діючий орган при Президентові України.її задача - координація і контроль діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.

Дивіться більше корисних та пізнавальних ...

Територіальна оборона для захисту важливих об’єктів та кордону

Суспільство

Якими мають бути підрозділи територіальної оборони в Україні: частиною війська з резервістів для особливого періоду чи місцевим військом з патріотів для щоденних потреб громади? Зараз це предмет дискусії та основа законодавчих ініціатив.
  ...

Пожежні працюють у посиленому режимі

Суспільство

Про пожежонебезпечну ситуацію, наслідки займань та безпечність населення розказав начальник державної пожежно-рятувальної частини №45 Дружківки Олег Самсоненко.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці ...