Банки

«Знав би, де впадеш – соломку підстелив би…»

Суспільство

"Аби не довелося лізти у панчоху чи в борг у разі нещасного випадку, слід застрахуватися від можливих ризиків", - про це говорить представник міжнародної страхової компанії.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці ...

Як робити комунальні платежі з дому

Суспільство

Карантином можна скористатись як приводом освоїти нові сервіси онлайн. Наприклад, робити комунальні платежі прямо з дому.

Для цього можна зареєструватись в особистих кабінетах постачальників комунальних послуг і контролювати свою оплату та ...

Скільки і на що витрачаються кошти з державного бюджету

|

Скільки і на що витрачаються кошти з державного бюджету найкраще знає Казначейська служба України. Саме вона займається реалізацією держполітики у сфері обслуговування бюджетних коштів та бухгалтерського обліку виконання бюджетів.

Дивіться більше ...

Як отримати електронний цифровий підпис

Електронний підпис – цифровий аналог власноручного підпису. Він дозволяє ідентифікувати підписувача та надає електронному документу юридичної сили. За допомогою цифрового підпису можна отримати різноманітні послуги від держави, не виходячи з дому, ...

Нав’язливий банківський сервіс – як позбавитись зайвих послуг

Суспільство

У сучасному житті уникнути співпраці з банківською установою практично не можливо. Всі ми в той чи інший час стаємо клієнтом банку – отримуючи зарплату, пенсію, соціальну допомогу, сплачуючи комуналку чи переказуючи кошти.
Втім банки розцінюють ваш ...

Несподіванки від банків для «підозрілих» клієнтів – фінансовий моніторинг в дії

Економіка

Останнім часом приватні підприємці та звичайні люди стикаються з тим, що банк відмовляє у проведенні тієї чи іншої операції або взагалі блокує картковий рахунок. Це поодинокі випадки, але вони змушують нервувати всіх. До того ж банки активізували ...

НБУ лібералізує валютні операції

Економіка

НБУ лібералізує валютні операції з лютого 2019 року. Національний банк України (НБУ) затвердив нову систему валютного регулювання і оприлюднив дорожню карту валютної лібералізації.
Нова система складається з восьми основних постанов НБУ, які ...

АКМЦ-online: Результати роботи НАБУ України за ІІ півріччя 2018 року

Економіка

Зустріч директора Харківського територіального управління Національного бюро Юрія Кравченка з представниками громадських організацій та ЗМІ. Зустріч присвячена обговоренню теми «Результати роботи Національного антикорупційного бюро України за ІІ ...

27 лютого, 16-00. Зустріч директора Харківського ТУ НАБУ з громадськістю та ЗМІ Краматорська

Суспільство

 

Запрошуємо на зустріч с директором Харківського територіального управління Національного бюро Юрієм Кравченком
 

Тема: Результати роботи Національного антикорупційного бюро України за ІІ півріччя 2018 року

...

«Влада ДНР» визнала своє безсилля в економіці

Економіка

В останню неділю листопада було зафіксоване зростання цін: всі товари та продукти харчування на 20%, так наприклад, замість 14 рублів хліб коштує 17 рублів. Зазначається, що ціни зросли якраз після «виборів».

«Відпустили ціни на товари, що ...