АТО/ООС

Ремонт у Центрі ветеранів АТО та їх сімей «Поруч» Покровськ

Суспільство

Ще не закінчився «буремний» рік, а у нас чудові новини.  Ремонт у Центрі ветеранів АТО та їх сімей «Поруч» Покровськ перейшов нарешті до півфіналу: у нас є гарний фасад, який згодом отримає свою «родзинку». А до фіналу потрапляє оздоблення в ...

Ветеран АТО будує собі мазанку та вирощує шипшину

Суспільство

Ветеран АТО Геннадій Попелюський на своїй землі розпочав фермерське господарство. Висадити сім тисяч кущів шипшини йому допомогли побратими із ГФ "Гайдамаки". Так само підтримують друзі його й у будівництві будинку для родини військових. Чоловік не ...

Як держава контролює, захищає та обороняє свої кордони

Суспільство

Продовжуємо розповідати про центральні органи виконавчої влади, чия діяльність координується та контролюється Міністерством внутрішніх справ. Один з них - Державна прикордонна служба України, яка є правоохоронним органом спеціального призначення. ...

80% пошкодженого житла у селі Красногорівка відновили

Економіка

Міжнародні організації у співпраці з місцевим самоврядуванням відновлюють у Красногорівці Ясинуватського району житлові будинки, що постраждали внаслідок обстрілів. Тим часом, самі селяни готуються до робіт у полі.
Чим живе прифронтове село, ...

БО «БФ «Карітас Краматорськ» оголошує конкурс мікро грантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО

Суспільство

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів ...

Сільська школа у прифронтовій Красногорівці оговтується від наслідків війни

Суспільство

У 15-16 роках під час загострення Красногорівка Ясинуватського району частенько опинялась під вогнем. Діти в місцевій школі від обстрілів ховалися по закутках, сиділи без опалення та у пітьмі, через забиті вікна.
Нині у Красногорівській філії усі ...

«Нас заганяють в поле» – ветерани АТО/ООС про виділення їм земельних ділянок

Суспільство

Кожен громадянин України має конституційне право на безкоштовне отримання та вільне розпорядження п’ятьма земельними ділянками. Але в учасників АТО\ООС та у членів сімей загиблих воїнів є пільга, яка передбачає першочергове виділення землі саме цій ...

Анонс: Красногорівка оговтується від війни

Суспільство

Красногорівка оговтується від війни. У селі капітально ремонтується ФАП, відновлюються приватні будинки. Є у планах навіть реанімувати клуб.
Ці фото – анонс детального відео матеріалу, що незабаром з’явиться на наших сторінках.
Відстежуйте зміни, ...

Військові дії в промисловому регіоні – джерело високого ризику

Суспільство

Понад 80% пошкоджених в ході бойових дій підприємств та об’єктів життєзабезпечення належать до небезпечних та дуже небезпечних.
Інформація наведена за даними моніторингу СММ ОБСЄ.
 
Про зміни, що відбуваються на Донеччині, на наших сторінках ...

На межі з війною

Суспільство

Одне село на непідконтрольній території, ще одне - лише у процесі включення до складу Новолуганської сільради. На її територій,  в центрі громади, зводяться спортивні майданчики, капітально ремонтуються будинки, а чим далі у бік Горлівки, тим ...

Якщо бажаєте дізнатися про гарячі новини АТО за сьогодні, завітайте на наш медіа-портал. На сайті представлена повна та достовірна інформація про події, що відбуваються на прифронтовій території. Щодня ми публікуємо свіжі дані, щоб наші читачі першими дізнались про новини в зоні ОСС.

Ви можете прочитати про відновлення соціальної інфраструктури, яка зазнала нищення внаслідок дій агресора. Поступово місцева влада завдяки допомозі уряду відроджує зруйновані об’єкти. Перевага надається медичним і навчальним закладам. Так, проведення масштабної реконструкції дало можливість знову відкрити школу у прифронтовій Красногорівці.

Ситуація у Донецьку залишається напруженою, що відчуває кожен свідомий громадянин України. Про всі новини за останню добу ви можете почитати щодня. Також ви маєте змогу побачити, в яких місцевостях ситуація змінюється на краще.

Сьогоднішні події — це відновлення житла у населених пунктах на Сході, яке було зруйноване у ході бойових дій. Щире захоплення викликає відео про відзначення волонтерів, які оточили опікою родини полонених військових та тих, хто пропав безвісти.

Останні новини з АТО і ОСС в Україні дозволяють дізнатися про людей, які присвятили чимало зусиль відновленню нормального життя на прифронтових територіях. Серед них вчителі, соціальні працівники і волонтери. Жителі регіону також отримують допомогу від країн Євросоюзу.

Ми публікуємо лише перевірені та актуальні дані, що дозволяє нашим читачам одними із перших отримувати повну та достовірну інформацію про життя в зоні АТО. Також на сайті представлені анонси про майбутні акції та інші важливі події. Особливе зацікавлення викликають онлайн-репортажі та брифінги з прифронтових територій. Прямі трансляції можна переглянути у будь-який час – вони зберігаються у медіагалереї. Зручна навігація порталу дозволяє оперативно відшукати потрібну інформацію.

Дізнавайтесь свіжі новини АТО на Сході України разом з нами. Заходьте частіше на наші сторінки, щоб бути в курсі останніх подій на Донеччині.