Судитимуть за привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг


1969
коментарі відсутні

Судитимуть за привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг

Царичанським відділом Новомосковської місцевої прокуратури (Дніпропетровська область) затверджено та направлено до суду обвинувачувальний акт відносно директора підприємства-підрядника за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах; внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Встановлено, що між Царичанською селищною радою та приватним підприємством укладено договір підряду на виконання капітального ремонту доріг в смт. Царичанка та с. Преображенка Царичанського району.

Зловживаючи службовим становищем з метою заволодіння грошовими коштами територіальної громади, директор (засновник) підприємства-підрядника  вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягу робіт та їх вартості.

За фактично невиконані роботи зловмисник одержав понад 1 млн грн бюджетних коштів, чим спричинив державі збитки на вказану суму. 

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі