Субсидію отримують понад 40 тисяч родин Дніпра


1314
коментарі відсутні

Субсидію отримують понад 40 тисяч родин Дніпра

Нині субсидію на оплату житлово-комунальних послуг у Дніпрі отримують 40 тисяч 297 родин. Це у понад два рази менше, ніж в аналогічний період минулого року (88 тисяч сімей у 2017-му). Про це під час прямої телефонної лінії 12 вересня повідомив начальник відділу управління соцзахисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Володимир Плаксій.

За його словами, зменшення кількості одержувачів субсидії пояснюється, зокрема, змінами, які були внесені до відповідних нормативних документів щодо призначення цієї державної допомоги. Ці зміни набули чинності 1 травня поточного року.

Загалом в місті з початку року субсидія призначена на суму 591 млн грн, з них зекономлено 47 млн грн. Із загальної суми заощаджених коштів більша частина, а саме – 39 млн грн, повернута до державного бюджету, решта – передбачені для часткової компенсації тим громадянам, які зекономили субсидію на індивідуальному опаленні своїх осель газом чи електроенергією.

«До 1 вересня така категорія родин повинна була подати відповідні заяви до районного управління соцзахисту. Із 8 тисяч сімей це зробили 5 600. Вони скористалися своїм правом і отримають грошову компенсацію», – розповів Володимир Плаксій.

Представник мерії також нагадав: призначення субсидії на опалювальний період для тих мешканців, які мають індивідуальне опалення, розпочнеться з 15 жовтня. Для цієї категорії дата початку опалювального сезону – фіксована.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі