Студенти вишів ініціюють створення Студентської Асоціації Донеччини


9820
коментарі відсутні

Студенти вишів ініціюють створення Студентської Асоціації Донеччини

Нова громадська організація має стати комунікаційним майданчиком для всіх вищих навчальних закладів регіону, а також сприятиме розвитку студентського самоврядування та реалізації студентських грантових проєктів.

Детальніше про майбутню Студентську Асоціацію Донеччини (САД) розповіли автори ідеї на пресконференції в Антикризовому медіа-центрі.

«Зазвичай студенти позиціонують себе як активні громадяни, але продовж останніх двох років ми мало чуємо про якісь помітні прояви активності чи про проведення корисних заходів для студентів. Частково це пояснюється карантинними обмеженнями, а іноді існуючі студентські організації діють суто формально. Тому у нас з’явилася ідея створити регіональну спілку, яка працюватиме безпосередньо зі специфікою студентства Донецької області. Маємо надію, що у цьому САДу будуть виростати гарні активісти та реалізовуватимуться гарні проєкти», – розповів Артур Семак, студент Донецького національного медичного університету.

За його словами, поява потужної студентської асоціації створить хороший імідж вишам Донеччини, що важливо під час військового конфлікту для залучення абітурієнтів з непідконтрольної території – вони будуть бачити цікаві студентські активності та будуть налаштовані вступати до нас.

Окрім того, участь в асоціації дасть можливість студентам реалізовувати різноманітні грантові проєкти, які підуть на користь їх університетам.

«Створюючи Студентську асоціацію Донеччини, ми маємо намір надати студентам можливість лобіювати свої інтереси на всіх рівнях, а також представляти свої виші на форумах, конгресах та інших майданчиках. Молодь і студенти краще знають, що їм потрібно – саме така теза лежить в основі ідеології майбутньої організації», – пояснив Данило Пригара, студент ДНМУ.

Створення Студентської асоціації Донеччини відбуватиметься в декілька етапів:

  • Заповнення реєстраційної форми. Починаючи з 15 квітня форму буде розповсюджено по соцмережах.
  • Комунікація з аплікантами.
  • Онлайн-захід для майбутніх членів асоціації. Визначення напрямків роботи.
  • Реєстрація громадської організації «Студентська асоціація Донеччини».

За задумом ініціаторів, Студентська асоціація Донеччини буде неприбутковою організацією, що здійснює свою діяльність на волонтерських засадах. Але очікується, що студентське самоврядування вишів надаватиме додаткові бали або інше заохочення тим студентам, які братимуть участь у САД.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі