Стартував навчальний проект Stronger Together

3813
коментарі відсутні

Стартував навчальний проект Stronger Together

Обласна рада залучає американських фахівців для роботи із соціальними працівниками.

В Дніпопетровській області стартував навчальний проект «Stronger Together» — нова програма допомоги соціально-незахищеним верствам населення. Весь тиждень для вчителів, соціальних працівників та громадських діячів проводитимуть психологічні, соціальні тренінги та панельні дискусії.

У рамках проекту до Дніпра завітала професійна тренерка з Америки Джекі Гарлок. Вона – психолог, експерт у роботі із психологічною травмою «Illinois Collaboration On Youth» (Чикаго). На своєму тренінгу Джекі детально розповіла про те, що таке психологічна травма та ментальне здоров’я. Які бувають види стресу та як насправді вони впливають на психологічний стан людини. Чи може стрес вплинути на розвиток лідерських якостей у людини. Та як досягти психологічного здоров’я. Все для того, аби спеціалісти змогли якомога глибше пізнати різні «нетравмуючі» методи роботи з дітьми та підлітками із соціально-незахищених верств населення та в майбутньому користатися ними у своїй повсякденній роботі.

На сьогодні в Україні обговорення цих тем починає набирати обертів. При Міністерстві охорони здоров’я існують громадські організації, які працюють із темою ментального здоров’я.

Голова облради Гліб Пригунов вважає тему актуальною для нашого суспільства і зазначає: «Нам потрібно вести таку освітню роботу в Україні. На пострадянському просторі повинні виховуватись нові лідери, повноцінні та активні члени суспільства. Досвід Америки в цих питаннях дуже успішний і великий, саме тому важливо передати ці практичні знання нашим спеціалістам. Професійний сучасний підхід – запорука успіху».

Подібні тренінги проводитимуть і надалі.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика