Стали відомі імена всіх виступаючих на форумі зі закупівель в Краматорську


902
коментарі відсутні

Стали відомі імена всіх виступаючих на форумі зі закупівель в Краматорську

Як раніше повідомлялося, 30 січня в Краматорську відбудеться закупівельний форум для бізнесменів регіону. За даними від організаторів вже зареєструвалося понад 100 учасників.

Також вдалося дізнатися імена усіх виступаючих.

Так, перед підприємцями виступить заступник директора ДП «Прозорро» Андрій Кузьменко і розповість про те, як електронний магазин для держ. закупівель ProZorro Market прискорює отримання контрактів, а також для яких категорій товарів він розширює ринкові ніші.

Надія Бойко, експерт із закупівель ГО “Платформа Громадський контроль” пояснить просто такі складні нові поняття, як ціна життєвого циклу товару, аномально низька ціна та інші нововведення в сфері держ. закупівель.

Керівник групи по роботі з ключовими клієнтами Zakupki.Prom.ua Олексій Моржов поділиться нюансами роботи різних майданчиків у процесі подання пропозицій на тендери.

Голова ГО “Платформа Громадський контроль” Денис Селін поділиться лайфхаками роботи з Антимонопольним комітетом і Держаудитслужбою, які допомагають притягнути до відповідальності за порушення в закупівлях.

Експерт-практик юридичної компанії “Правое дело” Олександр Нікітєнков разом з колегами щодня відстоює права учасників в Антимонопольному комітеті України та з радістю розбере приклади учасників щодо порушень в закупівлях і підкаже, як їх успішно оскаржити.

Діє онлайн-реєстрація на захід

Форум пройде в конференц-залі ювелірного дому SAGA на Краматорському бульварі, 41. Виступи почнуться з 10:00.

Крім того, в той же день 30 січня з 13:30 заступник директора “Прозорро” Андрій Кузьменко та експерти зі закупівель виступлять перед працівниками Донецької облдержадміністрації та її структурних підрозділів і розкажуть як коректно проводити закупівлі, не порушуючи нових положень закону про державні закупівлі.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про