Справу «мовних патрульних» буде доведено до кінця


1253
коментарі відсутні

Справу «мовних патрульних» буде доведено до кінця

На початку листопада в мережі з’явилася «новина» про мовні патрулі в Дніпрі. «Розповідь» дами-свідка пов’язувала «мовний патруль» з одним з народних депутатів від Дніпропетровщини. Пізніше в місті з’явилися самі так звані «патрульні», які кілька разів наражалися на скандали з російськомовними дніпрянами-патріотами, які зафіксували цих «патрульних» на фото.

Виявилося, що один з патрульних – киянин з громадської організації «Стоп нелегал». Громадський активіст з Дніпра Кирило Дороленко не тільки впізнав його на фото, але й затримав та передав поліції. ГО «Стоп нелегал» спростувала своє відношення до дій «патрульного» та засудила їх. За кількома фактами діяльності «мовного патруля» було порушено кримінальну справу за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

6 грудня народний депутат, якого активно рекламували «патрульні», оприлюднив заяву про стан справи з розслідуванням щодо провокацій «мовних патрулів»:

«Маю гарні святкові новини для армії та для дніпрян. «Мовний патруль» ряджених у форму воїнів ЗСУ провокаторів – не лишиться непокараним.

Для мене це справа честі не лише тому, що вони діяли з метою моєї дискредитації, але й тому що використання форми військовослужбовців так званими «мовними патрульними» подібно до провокацій рашистів проти нашої армії та України в цілому. Бо саме з цинічних вигадок про розіп‘ятих нацгвардією російськомовних хлопчиків і починалася велика бійня на Донбасі. Бажаючі покошмарити дніпрян штрафами за російську мову вже неодноразово виловлювалися українськими патріотами та приводилися до тями.

За моїми заявами МВС веде слідство за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі та дискримінації за мовною ознакою (ст 161 ККУ). Як мінімум двоє провокаторів з ГО Стоп-нелегал встановлені, відомі й організатори та поширювачі цієї дезінформації… А декілька днів тому за моїм же зверненням прокуратура розширила кваліфікацію злочинних дій «мовних патрульних», додавши ст. 353 Кримінального кодексу – привласнення владних повноважень та використання форменого одягу».

Отже наразі достеменно зясовано, що мовні патрулі – це провокація і що за ходом слідства спостерігає народний депутат, якого «патрульні» навмисно вплутали в цю провокацію.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі