Співробітництво в галузі високих технологій


4240
коментарі відсутні

Співробітництво в галузі високих технологій

Дніпропетровщина розвиватиме відносини із Республікою Корея у сфері новітніх технологій. Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації, про це йшлося на зустрічі очільника адміністрації області Олександра Бондаренка із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квоном.

Відповідно до даних Посольства України в Республіці Корея, основними статтями імпорту в Україну з Республіки Корея у 2018 р. були засоби наземного транспорту, прилади та машини, пластмаси та полімерні матеріали, каучук і гуми, чорні метали. Українці експортували до Республіки Корея у 2018 р. зернові культури, руди, шлаки і золи, чорні метали та вироби з них, деревина і вироби з неї, рослинна олія.

«Дніпропетровщина зацікавлена у співпраці з іншими країнами та залученні іноземних інвестицій в розвиток регіону. Тому сподіваємося на активізацію співробітництва із Республікою Корея саме у бізнес-відносинах, особливо у сфері високих технологій. З боку адміністрації гарантуємо повну підтримку інвест-проектів та «зелений коридор» для їх реалізації», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Дніпропетровщина готова розвивати новітні технології спільно з партнерами із Республіки Корея в будівництві доріг, екологічній та аграрній сферах.

«Потенціал співробітництва обох країн дуже великий. Ми зацікавлені розвивати відносини у галузі торгівлі. Міжнародні інвестиції – також у сфері наших інтересів», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квон.

Корейській делегації передадуть перелік інвестиційних проектів, які можна реалізувати в Дніпропетровському регіоні. Кі-Чан Квон пообіцяв ознайомити з ним підприємців у своїй країні.

Олександр Бондаренко запросив учасників зустрічі на економічний форум, який планують провести на Дніпропетровщині вже навесні 2020-го.

Станом на 01.07.2019, за даними Державної служби статистики України, обсяг корейських інвестицій в Україні становив 202 млн дол. США.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі