Списки безкоштовних медикаментів у лікарнях області відтепер онлайн


1341
коментарі відсутні

Списки безкоштовних медикаментів у лікарнях області відтепер онлайн

З метою підвищення рівня прозорості та підзвітності закладів системи охорони здоров’я в Дніпропетровській області запущено роботу сайту «Безкоштовні ліки». На сайті розміщено перелік оплачених державою медикаментів, що наявні у лікарнях Дніпропетровської області та мають видаватися в лікарнях безкоштовно. Про це подбав департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Кожен мешканець області може зайти на сайт http://dnipro.liky.ua, там обрати свій медзаклад. За лічені секунди на екрані з’явиться інформація про наявність у ньому безкоштовних медикаментів. Відмова у наданні цих препаратів – привід для написання скарги», – розповіла директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Будяк.

Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. Сотні медикаментів, оплачених державою, доступні для лікування хворих. Усі ліки, які є в переліках на цьому сайті, куплені за рахунок бюджету та знаходяться на складах у медичних закладах. Офіційна інформація про залишки ліків оновлюється щомісяця.

Перелік наявних препаратів у клініках доступний ще на  кількох Інтернет-ресурсах. Перевірити інформацію можна ще на сайті Міністерства охорони здоровя України, проект «liky/ua». На порталі департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА в рубриці «Доступні ліки закладів області». Інформація є також на сторінці Дніпропетровської ОДА в рубриці «Доступні ліки».

Якщо лікар відмовляється видавати вам ліки, наявні в переліку на сайті, зверніться зі скаргою до Управління охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА , за номером безкоштовної гарячої лінії 0-800-50-72-50 цілодобово або електронною поштою: guoz@adm.dp.gov.ua


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі