Спільні навчання Національної гвардії із представниками ЗС Канади з мінно-вибухової справи


1586
коментарі відсутні

Спільні навчання Національної гвардії із представниками ЗС Канади з мінно-вибухової справи

В рамках програми ЮНІФАЄР Військовослужбовці Національної гвардії України Дніпропетровщини в навчальному центрі підготовки підрозділів Центрального оперативно-територіального об’єднання проходять навчання з мінно-вибухової справи під керівництвом іноземних інструкторів ЗС Канади.

В рамках програми двосторонньої співпраці у сфері організації підготовки окремих військовослужбовців і підрозділів Збройних сил України і Національної гвардії України, спільно з представниками США і Канади на українських військових полігонах, представники Збройних сил Канади відточують майстерність наших воїнів, навчають їх новітнім технологіям та передовим методикам роботи за стандартами НАТО. Водночас з цим переймають досвід наших хлопців, адже більшість з них пройшли не одну ротацію в АТО та ООС, і теж мають чим поділитися з іноземцями.

Теорія і практика, мінування і розмінування, сучасні зразки вибухотехнічного озброєння вивчають гвардійці. Найцікавіша  як завжди, практика – локалізація та знешкодження саморобних вибухових пристроїв на відкритій місцевості, в приміщеннях і на транспортних засобах, розмінування та знешкодження протипіхотних, протитанкових та інших мін, які стоять на озброєнні різних країн світу.

Головне завдання канадських фахівців – підвищення обороноздатності нашої країни через впровадження стандартів НАТО під час виконання бойових завдань у районі проведення ООС, у військовій підготовці і повсякденній діяльності частин Національної гвардії України.

За час роботи місії ЮНІФАЕР в Україні, з літа 2015 року, подібні навчання в м. Дніпро проходять вперше. Раніше курси підготовки за стандартами НАТО вже пройшли нацгвардійці Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці.

Прес-служба Центрального територіального управління

Національної гвардії України


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про