Соціальне таксі для людей з обмеженнями руху


1752
коментарі відсутні

Соціальне таксі для людей з обмеженнями руху

Як повідомила прес-служба виконкому криворізької міськради, в Кривому Розі з 2014 року для окремих категорій мешканців на базі Будинку милосердя і Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю діє проект «соціальне таксі». Для цих цілей містом використовується 2 транспортні одиниці (одна з яких придбана містом) обладнаних підйомниками для інвалідних колясок.

Послуги «соцтаксі» надаються на безоплатній основі людям, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, в межах міста до соціально значимих об’єктів (лікувальних закладів, органів місцевого самоврядування, Пенсійного фонду, підприємств, які надають житлово-комунальні послуги, вокзалів тощо).

З початку дії проекту понад 300 людям з інвалідністю надано близько 3 тисяч послуг, на що з місцевого бюджету витрачено 1,2 млн. грн.

З огляду на велику протяжність Кривого Рогу (126 км), а також зростання популярності «соцтаксі», виникла необхідність в додатковій одиниці «соцтаксі». В останні дні 2018 року в Інгулецькому районі презентували ще один придбаний для соціального таксі автомобіль.

Тепер на півночі, в центрі і в південній частині Кривого Рогу буде працювати соціальне таксі, і надавати послуги маломобільним криворіжцям.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі