Соціальна реклама, що надихає на добрі справи

3794
коментарі відсутні

Соціальна реклама, що надихає на добрі справи

У Краматорську пройшов показ мотиваційних відеороликів про підприємців Донецької та Луганської областей, які в тяжкі часи не втратили віру у майбутнє та досягли успіху, розпочавши власну справу. Захід відбувся в рамках кампанії “Великі історії малого бізнесу” за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Міжнародного фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival.

Глядачі, які зібралися в креативному просторі “Geek Bunker”, з інтересом спостерігали коротенькі, але змістовні сюжети про шляхи успіху людей, які змогли створити власний бізнес і дати іншім робочі місця. Ось тільки декілька з них:

“Донбаскераміка”, Волноваха, зараз експортує каолін та продукцію до Туреччини, Іспанії, Італії та Єгипту. У 2014 році підприємство вимушене було виїхати з Донецька, з того часу збільшило обсяг видобування та штат працівників удвічі.

“Аеромех”, Кремінна, інноваційне підприємство зерноочисних технологій. У 2015 році втратили все, виїхавши з Луганська. За три роки підприємство виросло з 3 людей до 45, продукція продається у 40 країнах світу.

“Крамтехцентр”, Краматорськ, машинобудівництво. З 2014 року обсяг виготовленої продукції збільшено у 8 разів, підприємство продовжує нарощувати обороти. Ця відеоісторія була присвячена директору “Крамтехцентра” Сергію Коротуну, який раптово пішов з життя цього року.

“Рубіжанська панчішна мануфактура”, Рубіжне. Відродження підприємства починалось з двох в’язальних машин. Зараз тут працюють понад 100 людей, продається півтора мільйона пар шкарпеток на рік.

Після перегляду гості мали змогу поспілкуватись з “героями” сюжетів. Вони детальніше розповіли про свої бізнеси, про перепони, які доводиться долати на складному шляху підприємницької діяльності. Але лейтмотивом кожного виступу був такий меседж:

“Ми живемо в Україні. Якщо не ми, то хто буде її піднімати?”.

Такі історії справді мотивують – не пасувати перед труднощами, йти вперед, досягати цілей і ставити нові. Водночас відкрити власний бізнес (чи відновити його) допомагає Програма розвитку ООН в Україні, яка пропонує гранти для внутрішньо переміщених осіб та підприємств постраждалих від конфлікту регіонів.

Починаючи з 2015 року, Програма розвитку ООН в Україні за підтримки міжнародних партнерів надає ґранти на започаткування або розвиток власної справи, переважно, на сході України. За цей час було підтримано близько 650 бізнесів та створено понад 3000 робочих місць у Донецькій, Луганській та інших областях України. Ґрантерами проекту були реалізовані сотні креативних ідей: від виробництва м’яких вікон ПВХ, машинобудівних підприємств до англомовних шкіл, IT компаній, ковалень, шоколадних майстерень та Еко-кав’ярень.

 

Соціальна реклама, що надихає на добрі справи - Фото №1

Соціальна реклама, що надихає на добрі справи - Фото №2

Соціальна реклама, що надихає на добрі справи - Фото №3


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика