Соратники: тітушки з Дніпра та гвардія з Кривого Рогу?


8868
коментарі відсутні

Соратники: тітушки з Дніпра та гвардія з Кривого Рогу?

Надзвичайна подія, що сталася в селі Бережинка Кіровоградської області виявилася пов’язаною безпосередньо з Дніпропетровщною та, зокрема, з Кривим Рогом.

Як повідомляє депутат Криворізької міськради Микола Колесник, на захист рейдерів проти селян та ветеранів добробатів було висунуто бійців частини Нацгвардії 3011, що дислокується в Кривому Розі. Більше того, люди, що намагалися 26 червня зробити рейдерський захват фермерського господарства «Нива-2010» та були заблоковані селянами, належать до охоронної фірми «Борисфен» (Ліцензія МВС №526926), котра базується в Дніпрі і котру пов’язують з народним депутатом Юрієм Березою.

Микола Колесник 28 червня їздив в Бережинку на власні очі побачити та на власні вуха почути подробиці сутичок. Депутат та волонтер ділиться враженнями від побаченого та почутого:

«Був в Бережинці. Спілкувався з людьми, з хлопцями спілкувався, з місцевими, хто зовсім в курсі подій теж спілкувався. Банальне рейдерство … наглюче, цинічне і вже криваве, бо є постраждалі… Багато хто вже писав, що це “битва за врожай”, що правда десь посередині, що не все так просто, але поїдьте самі та поспілкуйтеся, послухайте людей що працюють на землі, подивіться на їх руки, подивіться їм в очі. Не Семену, не Івану, не Сергію, людям, яких грабують по білому дню, переклавши два папірця.

Зараз відбувається “розбір польотів”, бо голова Кіровоградської облради став на бік людей, бо об’єктивну оцінку дає СБУ, бо приїхали з головного управління Поліції, бо є потерпілі і свавілля, бо тут складніше ніж в Торецьку, бо Нацгвардійці з Кропивницького не захотіли перетворитись на тітушок, бо водій автобуса, яким в невідомому напрямку намагались вивезти затриманих, довго купляв воду на АЗС, бо ще затримали бійців ССО, а вони зателефонували побратимам, бо люди та ветерани війни заблокували того автобуса і всіх відпустили. Бережинку відстояли, але скільки таких господарств по всій Україні банально вкрали, деякі на завжди. Сподобалася одна фраза “вони наш врожай хочуть вбирати, спочатку хай розтяжки та міни повбирають, суки!”

Отакі настрої, так я це почув і побачив. Кращий вихід, як на мене, – це моментальні кадрові рішення та вибачення перед простими Українцями».

А ще депутат розмістив фото одного з криворізьких нацгвардійців, як «взірець» тих, хто захищав рейдерів, з таким коментарем:

«Це наш “героїчний земляк”, з частини 3011 Нацгвардія. З цієї частини не вилазять Вілкули, і вони відпрацьовують, як реванш за хвьодоровича. Завдяки таким “бійцям” місцеві мешканці Бережинки прогнали Поліцію з села. Сьогодні. І не було там ні нардепів, ні “директорів повстання”, були прості селяни, з синцями, з гематомами, але нескорені».

В довіднику читаємо про військову частину 3011 таке:

«Військова частина 3011 внутрішніх військ МВС України в Кривому Розі входить в систему МВС України і призначена для охорони і оборони важливих державних об’єктів, охорони виправно-виховних і лікувально-трудових установ, а також для участі в охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю».

Тим часом, ветеран батальйону «Донбас» Євген Шевченко повідомив про перші наслідки «розбору польотів»:

«Мін’юст провів термінове розслідування щодо ситуації навколо фермерського господарства «Нива-2010» (с. Бережинка, Кіровоградська обл.) – хоча раніше у Міністерстві чомусь ніхто не квапився, а усі заяви, скарги та прохання законних власників лишалися без жодного розгляду..

Так от, в результаті перевірки було встановлено особу, а саме державного реєстратора Маловисківської міської ради Володимира Руденко, який із порушенням вимог чинного законодавства вніс зміни в дані про засновників ТОВ «Нива-2010», чим спричинив збитки законним власникам на суму щонайменше 18млн.грн і змусив селян розпочати повстання проти свавілля влади та рейдерів.

“І що далі із тим реєстратором?” – спитаєте ви. Багаторічне ув’язнення, конфіскація майна чи бодай хоч щось? Мабуть ви будете здивовані, але усе, на що спромігся міністр юстиції Петренко, це прийняти рішення про тимчасове (!) блокування доступу Володимира Руденка до Єдиного державного реєстру».

Але на цьому ще далеко не все. Криворізькі ветерани АТО, активісти та депутати міськради мають намір і надалі з’ясовувати подробиці подій у Бережинці: хто і які накази давав нацгвардійцям з Кривого Рогу, хто і як ті накази виконував. Також вони мають намір моніторити ситуацію у Бережинці. І наміри їх серйозні, як підкреслює Микола Колесник:

«Завтра поїдемо з хлопцями в Кропівницький, по тому що трапилось в Бережинці. Інші поїдуть до керівництва частини НГУ 3011, треба отримати відповіді на запитання як вони зачищують “фермерські гетто”, з собаками та побиттям селян та жінок, там будуть небайдужі криворізькі ГО та просто патріоти України, нас теж запросили. В Кропивницькому не дуже хотілось бачити партійні бренди, апріорі партійних персонажів, взагалі не хотілось би бачити, але обов’язково будемо».

Соратники: тітушки з Дніпра та гвардія з Кривого Рогу? - Фото №1

Соратники: тітушки з Дніпра та гвардія з Кривого Рогу? - Фото №2


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про