Щеплення проти стресу


2170
коментарі відсутні

Щеплення проти стресу

Сьогодні важко уявити наше життя без стресів. Але не поспішайте приречено зітхати. Виявляється, ви не тільки можете вийти зі стресу без втрат, але й керувати ним. І допоможуть у цьому максимально ефективно підібрані стратегії керування стресом.

Що входить до цих стратегій? Як обрати свою? Про це говорили під час вебінару «Стратегії турботи про себе та дієві техніки саморегуляції». І не тільки говорили, а могли на практиці відпрацювати техніки, які допомагають заспокоїтися, а використовувати їх можна де завгодно.

 Цей вебінар був заключним у ряді онлайн заходів, організованих БО «БФ «Союз ветеранів АТО» та Центром ветеранів та їх сімей «Поруч», для підтримки тих, хто під час карантину допомагає іншим. Під час інших учасники могли поглибити свої знання щодо ефективних комунікацій, надання першої психологічної допомоги, перевірити себе на наявність ознак професійного вигорання та відпрацювати навички психологічного відновлення.

Проєкт «Вдосконалення системи координування між всіма суб’єктами, задіяними у роботі з попередження поширення COVID-19, подолання і пом’якшення наслідків пандемії у містах Дружківка та Покровськ» реалізується за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі