Сьогодні в Костянтинівці відбулась урочиста відправка призовників


1375
коментарі відсутні

Сьогодні в Костянтинівці відбулась урочиста відправка призовників

О 10-й ранку призовники, які згодом поповнять ряди Збройних Сил України, вишукувалися на подвір’ї Костянтинівського об’єднаного військового комісаріату. Захід проходив у святковому форматі: майбутніх захисників прийшли привітати їх батьки, рідні, кохані. Місцеві виконавці вітали хлопців піснями. Священик звернувся до новобранців і благословив на подальшу службу. Всі отримали молитвослови, ікони й натільні хрести, а потім були окроплені святою водою.

Напутні слова казали представники військового комісаріату, міської ради та районної адміністрації. Вони бажали призовникам бути гідними звання захисника України, щоб у майбутньому стати надійним плечем для українського народу. Також новобранці отримали пам’ятні подарунки від районної адміністрації – блокноти та ручки, від міської – чашки з українською символікою.

Майбутній солдат Олександр Доценко, по закінченні навчального закладу, вирішив служити. Він знає, що буде складно, але каже, що у своїй підготовці впевнений. Для всіх батьків цей день став також особливим:

«Я дуже переживаю й водночас пишаюся всіма хлопцями, що вони сьогодні тут. Я б дуже хотіла, щоб мій син служив десь поряд, наприклад, у Харкові або Дніпрі» – ділиться почуттями мати новобранця Лариса Велічко.

Після урочистого відряджання хлопці поїдуть до військової частини не одразу:

«Перші 10-ть чоловік буде відправлено 8-го жовтня, які підуть до сухопутних військ у навчальний підрозділ «Десна». Наступні відправляться 29-го жовтня й так по черзі до кінця грудня» – каже заступник військового комісара начальник відділення комплектування підполковник Владислав Ткачов.

Юлія Дерека

 

Сьогодні в Костянтинівці відбулась урочиста відправка призовників - Фото №1

Сьогодні в Костянтинівці відбулась урочиста відправка призовників - Фото №2

Сьогодні в Костянтинівці відбулась урочиста відправка призовників - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі