Смуга перешкод, тренувальні стрільби та солдатський сніданок – костянтинівські школярі відвідали військову частину


1785
коментарі відсутні

Смуга перешкод, тренувальні стрільби та солдатський сніданок – костянтинівські школярі відвідали військову частину

Напередодні Дня захисника України Костянтинівський міський центр зайнятості організував до військової частини професіографічну екскурсію для учнів 9-10 класів загальноосвітньої школи №13.

Школярі привітали командування військової частини зі святом Дня захисника України та відвідали меморіал воїнам, які віддали життя за свободу рідного краю.

В ході екскурсії старшокласники познайомились з історією військової частини і особливостями професії «військовий», оглянули військову техніку, дізналися про технічні характеристики військового обладнання і побачили, як воно працює.

Гостинні військовослужбовці запросили дітей скуштувати солдатській сніданок і переглянути фільм про життя та участь у бойових діях військової частини. У якості активного відпочинку підліткам запропонували подолати смугу перешкод та взяти участь у тренувальних стрільбах.   

Крім незабутніх вражень та яскравих фотографій, школярі привезли   сувеніри для шкільної бібліотеки – книжки про героїчні події і героїв Майдану 2014 року,  які подарували дітям військові.

Смуга перешкод, тренувальні стрільби та солдатський сніданок – костянтинівські школярі відвідали військову частину - Фото №1

Смуга перешкод, тренувальні стрільби та солдатський сніданок – костянтинівські школярі відвідали військову частину - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі