СМТ нарешті приєдналося до міста в ОТГ


2187
коментарі відсутні

СМТ нарешті приєдналося до міста в ОТГ

На Дніпропетровщині створили ще одну ОТГ. У нову громаду об’єдналися Кам’янська міськрада та Карнаухівська сільрада. Загалом в області вже 74 громади, повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Нагадаємо, в кінці 2017 року, депутатський корпус Карнаухівки висловив намір розпрощатися з Кам’янським. Але в 2019 році смт Карнаухівка знов вирішило приєднатися до Кам’янського. АКМЦ повідомляв, що 4 вересня 2019 року, за рішенням депутатів Карнаухівської селищної ради стартувала процедура приєднання селищної ради до міста Кам’янське.

В жовтні 2019 року мешканці селища провели громадські обговорення та звернулися до Кам’янської міської ради з листом щодо приєднання до складу міста селища, як старостинського округу. Статус старостинського округу дозволяє зберегти селище, як окрему територію в складі міста, інтереси якої представляє староста.

24 грудня відбулося останнє у цьому році засідання 39-ї сесії Кам’янської міської ради. На сесії, серед інших, прийняли рішення щодо добровільного приєднання Карнаухівської територіальної громади до Кам’янської міської територіальної громади, утворення старостинського округу та затвердження положення про старосту Карнаухівки, обов’язки якого виконуватиме колишня селищний голова – Тетяна Фріске.

«На Дніпропетровщині об’єдналася ще одна громада – Кам’янська. Серед іншого, це означає зростання бюджету та більша самостійність у тому, як розпоряджатися цими фінансами. Тепер території отримали нові можливості  – для реалізації соціальних та інфраструктурних проєктів, розвитку підприємництва та залучення інвестицій», – зазначили в департаменті.

На території новоствореного ОТГ  мешкають майже 240 тисяч людей. Там знаходиться більше 40 шкіл, майже півсотні дитсадків, понад 30 лікарень та станція швидкої меддопомоги. Нині на Дніпропетровщині 74 громади – за даними департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, найбільше в Україні.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі