Скільком родинам Дніпропетровщини субсидію виплатять готівкою


1030
коментарі відсутні

Скільком родинам Дніпропетровщини субсидію виплатять готівкою

Із початку березня в Україні діють нові правила виплати субсидій. Для громадян, які оформили документи до кінця 2018 року, передбачена держдопомога готівкою. На Дніпропетровщині це майже 300 тисяч родин. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Із березня 2019 року в Україні змінився механізм виплати житлових субсидій. Тим, хто оформив документи до кінця 2018 року, виплачуватимуть держдопомогу готівкою, – розповіли в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської  облдержадміністрації. – Субсидію за лютий мешканці Дніпропетровщини отримають  у березні, за березень – у квітні, за квітень – у травні».

Для отримання субсидії готівкою слід звернутися до найближчого відділення «Ощадбанку» з паспортом та ідентифікаційним кодом. Пенсіонерам кошти виплатять разом із пенсією.

Тим, кому призначили субсидію у 2019 році, готівку не виплачуватимуть. Їм кошти «Ощадбанк» автоматично перерахує на оплату комунальних платежів. Суму, яку не покриє субсидія, користувачам потрібно буде сплатити самостійно. Про розмір доплати повідомлять смс.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про