Сили ООС попереджають спроби перевезення контрабанди через лінію зіткнення


4544
коментарі відсутні

Сили ООС попереджають спроби перевезення контрабанди через лінію зіткнення

Цигарки, алкоголь, наркотики та зброя – далеко не повний перелік товарів, які дільці намагаються перемістити через Контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ), або іншими незаконними шляхами. Але ж підрозділи, що входять до складу Об’єднаних сил, запобігають зловживанням. В цілому, впродовж грудня 2018 року, з обігу було вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 29,8 млн грн. Про це повідомив заступник командувача Об’єднаних сил полковник Олександр Доманський на брифінгу в Краматорську.

“Задля запобігання незаконного переміщення товарів налагоджена чітка та дієва співпраця між прикордонниками, податківцями, поліцейськими та військовими, які несуть службу у складі Об’єднаних сил. Минулого місяця на КПВВ було проведено детальний огляд 146 тисяч транспортних засобів і перевірено майже 1,1 мільйона громадян. Зазначу, що кількість перетинів пунктів пропуску дещо зменшилася в порівнянні з листопадом – у зв’язку з тим, що було введено в дію розпорядження Командувача об’єднаних сил, яке унеможливлює перетинання через лінію зіткнення товарів громадянами більше одного рази на добу”, – розповів Олександр Доманський.

Всього за грудень було виявлено 196 фактів порушень порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності в зоні проведення Операції об’єднаних сил. У переліку вилучених цінностей: транспортні засоби на суму 8,8 млн грн, тютюнові вироби на суму 5,1 млн грн, горілчані вироби на суму 72 тис грн, паливно-мастильні матеріали на суму 585 тис грн, медичні препарати на суму 46 тис грн, інші товари на суму 14,9 млн грн, серед яких – брухт кольорових і чорних металів та спецтехніка. Також у грудні було попереджено декілька спроб перевезення зброї, вибухівки та наркотичних засобів.

Стосовно порушників складено понад 200 адміністративних протоколів, а по резонансних правопорушеннях розпочато 9 кримінальних проваджень. Крім того, до органів Національної поліції скеровано матеріали стосовно 10 осіб, які пропонували неправомірну вигоду співробітникам податкової міліції Державної Фіскальної Служби під час виконання ними службових обов’язків.

“За будь-яких обставин абсолютно неприпустимим є здійснення комерційної діяльності з окупованими територіями, яка може бути джерелом фінансування тероризму. Тому діяльність підрозділів, які залучені до складу Об’єднаних сил, спрямована на те, щоби повністю виключити можливість переміщення населення, транспорту, вантажів та товарів через лінію зіткнення поза визначеними нормативно-правовими актами транспортними напрямками автомобільного та пішохідного сполучення”, – наголосив Олександр Доманський.

Додатково було зазначено, що від початку проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі вилучили торгово-матеріальних цінностей, що незаконно переміщувалися в зоні розмежування та на прилеглій території, на загальну суму близько 150 мільйонів гривень.

Сили ООС попереджають спроби перевезення контрабанди через лінію зіткнення - Фото №1


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про