Школа лідерства  для жінок в культурі


1615
коментарі відсутні

Школа лідерства  для жінок в культурі

15 та 16 вересня у містах Краматорськ та Сєвєродонецьк відбудеться дводенний лекторій «Leadership School for Women in Culture», організований Port creative hub, метою якого є навчання та розвиток лідерських здібностей у жінок, які працюють у сфері культури.

 Лекторій передбачає проведення шести інформативних лекцій від відомих українських та американських експерток й надихаючих лідерок у сфері культурних та креативних індустрій.

Ціль проекту – представити нові знання та інструменти для жінок, які працюють в різних культурних інституціях: комерційних,  державних, а також в громадських ініціативах, й заохотити учасниць до реалізації власних креативних проектів у своєму регіоні.

Спікерки проекту:

  • Тетяна Соловей (Vogue Україна)
  • Ірина Славінська (Громадського радіо)
  • Ірина Данилевська (Ukrainian Fashion Week)
  • Юлія Федів (Український культурний фонд)
  • Крісті Енн Хофланд (America House Kyiv)
  • Дебора Фейрлемб (UkraineInvest) 

Зміст лекторію дозволить учасницям дізнатись більше про наявні  грантові можливості та те, як вони можуть успішно подаватись на програми підтримки й мобільностей національного та міжнародного рівнів. Окрім того, особливим акцентом події будуть надихаючі слова спікерок про важливість рівності та рівної оплати праці в робочому просторі. 

«Можна сказати, що децентралізація культури відбулася тільки на словах. Більшість культурних проектів і досі проходять в Києві та кількох великих містах. Нам здається, що цей короткий, але мотивуючий курс надасть нові можливості тим, хто не знав, як реалізувати себе, працюючи в сфері культури. Це курс для жінок, що мають ідеї, але не впевнені, як саме їх реалізувати. Його створено, аби навчитися долати «скляну стелю» та відкрити нові перспективи для мешканок невеликих міст», – Катя Тейлор, арт-менеджерка, ідеолог проекту.

Наразі для України є особливо важливим допомагати розвиватися Східним регіонам і стимулювати їхній культурний та економічний потенціал. Креативні індустрії – той сектор, що може будуватися на нематеріальних цінностях, а тому може розвинутися на Сході України. Також у всьому світі та Україні зокрема актуальними є заходи в підтримку гендерної рівності.

Програма відбувається за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/WLTJsZw1MeP9TV9U2

 

Місто: Краматорськ

Коли: 15-16 вересня 2018

Де: Вільна Хата, вул. Двірцева, 28

 

Місто: Сєвєродонецьк

Коли: 15-16 вересня 2018

Де: «ХочуБуду», вул. Гагаріна 78-Б

 

Сторінка: https://www.facebook.com/leadershipschoolforwomen

Подія: https://www.facebook.com/events/2321668687873527/

 

З питаннями можна звертатися за телефоном:

+38 093 527 70 12, Ольга


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі