Шкільний квест і прохід через рушники – свято Першого дзвоника в Краматорську


6637
коментарі відсутні

Шкільний квест і прохід через рушники – свято Першого дзвоника в Краматорську

Понад 15 тисяч школярів Краматорська відсвяткували сьогодні День знань. Особливо яскравим і незабутнім він став для першокласників і майбутніх випускників. У кожній школі постаралися творчо підійти до свята і внесли зміни в традиційний сценарій Першого дзвінка.

Так, в ЗОШ № 8 пройшов шкільний квест, під час якого учні повинні були зібрати фразу-бренд «Школа – територія творчості». На станціях квесту діти відгадували загадки та вирішували головоломки, щоб отримати літери, з яких складалося фінальне речення. «Це набагато цікавіше, ніж просто стояти на лінійці і слухати довгі промови. Дітям легше сприйняти сьогоднішнє свято саме через квест», – впевнена заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Чачанідзе.

У ЗОШ № 10 влаштували зворушливий прохід першокласників через арку з рушників – такий символічний шлях у доросле життя. Цього року школа прийняла рівно сто нових учнів, тут відкрилося три перших класи.

Десята школа знаменна тим, що тут створена «10-я козацька сотня», яка носить ім’я Героя України Івана Пантелєєва, колишнього учня цього навчального закладу. 10-я сотня входить до складу Краматорського козачого полку ім. Гетьмана України Петра Сагайдачного Українського Реєстрового Козацтва в Донецькій області. Під час урочистої лінійки Отаман сотні Тимур Жукотинській і Берегиня Яна Шевченко поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої в школі в пам’ять про нашого героїчного земляка.

Фоторепортаж

Відеорепортаж


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про