Щоб водії були уважнішими біля пішохідних переходів


2922
коментарі відсутні

Щоб водії були уважнішими біля пішохідних переходів

У місті Марганець (Дніпропетровська область) на тротуарах біля пішохідних переходів поблизу шкіл з’явилися фігурки школярів з рюкзаками. На рюкзаках напис «УВАГА!». Таким чином марганецька міська влада намагається зменшити ризик ДТП за участі дітей.

Подібні проєкти вже два роки тому було втілено в Вінниці, потім – у Покровську на Донеччині, в Житомирі та у мікрорайоні Сирець міста Києва. Нещодавно на сайті Марганецької міської ради відбулося громадське голосування за проєкт. Ініціатори просили в містян підтримки, мотивуючи своє починання тим,  що цей проєкт має підвищити безпеку на дорогах міста. Марганчани підтримали ідею і вже 11 вересня 2019 року на пішохідних переходах з’явилися різнокольорові фігурки школярів.

Міська рада вже має перші відгуки про цей проєкт. Водії зізналися, що не помітити нові фігурки важко. «Школярі» змушують водія саме в цьому місці бути уважнішим та знизити швидкість. Є оцінка нововведення і від пішоходів.

 

Щоб водії були уважнішими біля пішохідних переходів - Фото №1

 

«Завдяки таким дрібницям Марганець гарнішає. Особливо подобається діткам, які поряд зі школярами фотографуються. І хоча вони коштують, мабуть, певну суму грошей – діло того варте! Дуже важливо, аби наші діти розуміли правила дорожнього руху, а водії звертали увагу на перехожих», – зазначила марганчанка Олена Петрова.

Як зазначено на сайті виробника (фабрики садових скульптур з м. Біла Церква), макет «Пішохідний перехід» – це фігурка школяра, який збирається перейти дорогу. Пластикові манекени мають встановлюватися біля пішохідних переходів поруч зі школами та дитячими майданчиками. Манекени зроблено з антивандального пластика та покрито спеціальною фарбою, яка відбиває світло, щоб фігурки було видно і вночі.

Вартість 1 фігури, згідно даним сайта allbiz, – 10 000 грн.

 

Щоб водії були уважнішими біля пішохідних переходів - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі