Що змінилось у медичній сфері Дніпра у 2018 році


1933
коментарі відсутні

Що змінилось у медичній сфері Дніпра у 2018 році

У 2018 році мешканці Дніпра підписали 613 тисяч декларацій із сімейними лікарями. Це – один із найкращих показників у країні. Про таке під час прес-конференції 15 січня повідомив директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський.

«Минулого року перед нами стояло непросте завдання з утілення медичної реформи у Дніпрі. Проте всі працівники департаменту і медичні працівники з ним успішно впоралися. 613 тис. декларацій – це дуже гарний показник, один із найкращих в країні. Для забезпечення центрів первинної медико-санітарної допомоги всім необхідним (новим обладнанням, яке є обов’язковим для отримання ліцензій, комп’ютерами, інтернетом тощо) з міського бюджету минулого року було виділено 16 млн грн. Програмне забезпечення встановили волонтери безкоштовно», – зазначив Андрій Бабський.

Зі свого боку заступник директора департаменту охорони здоров’я населення міськради Дніпра Юлія Віклієнко наголосила, що охочі все ще можуть обрати свого сімейного лікаря.

«Для цього необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код і свідоцтво про народження (для дитини), прийти до сімейного лікаря та підписати з ним декларацію. Записатися на прийом до обраного фахівця можна за допомогою послуги електронної реєстратури», – розповіла Юлія Віклієнко.

Також Андрій Бабський підкреслив, що торік з ініціативи міського голови Бориса Філатова медичні працівники Дніпра отримували премії до зарплатні у розмірі 30%.

«Медики мають одержувати гідну зарплату. У Дніпрі ситуація краща, ніж в інших містах, бо вони отримують премії. Також, що стосується минулорічних нововведень, уперше було виділено кошти у розмірі 2 млн грн для зубопротезування ветеранів АТО/ООС. Цих коштів вистачає для використання сучасних, якісних матеріалів», – додав директор департаменту охорони здоров’я населення.

Серед здобутків минулого року і придбання 10 нових автомобілів швидкої допомоги. Вони сучасні та мають обладнання найвищого рівня. У планах департаменту на цей рік – підготовка та впровадження реформи вторинної ланки медицини. Як відомо, у 2018 році територіальній громаді Дніпра було повернуто 21 лікувальний заклад, що раніше підпорядковувався обласній раді.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі