Що потрібно знати про сортування сміття: корисні поради та досвід


2400
коментарі відсутні

Що потрібно знати про сортування сміття: корисні поради та досвід

Чому потрібно сортувати сміття і як на цьому можна заробляти

 

Представники ГО «Еко Гурт» розповідають мешканцям Маріуполя, чому потрібно сортувати сміття і як на цьому можна заробляти. Пілотним проєктом організації став «Забиваємо баки». Завдяки проєкту близько 100 ОСББ Маріуполя вже сортують сміття. Зокрема, їм надали баки для роздільного збору паперу, пластику та скла. А для активних представників ОСББ міста провели тренінги, під час яких розповіли, як правильно сортувати сміття. 

 

Чи потрібно сортуівати сміття?

Жителі Костянтинівки у цьому питанні майже одностайні. Сортувати сміття – потрібно! Для уникнення звалищ та збереження природи. А ще – це непогані інвестиції. Але для цього необхідні відповідні умови й бажання, як самих українців, так і влади.

 

Відходи на доходи: Торецьк приєднався до проєкту “Забиваємо баки”

 

20 ОСББ Торецької ВЦА стали учасниками проєкту “Забиваємо баки” від маріупольських активістів. Серед них і будинок по вулиці Дружби, 34. ОСББ він став у березні поточного року і вже сортує. Щоправда, робить це в “кустарних” умовах. Проєкт таку ситуацію має змінити на краще. Що отримають його учасники – деталі у матеріалі.

 

ОСББ сортує: з чого потрібно починати

 

Мешканці ОСББ «Добробут та злагода» у Торецьку спільно дбають про своє житло вже чотири роки. Зміни і переваги, кажуть, разючі. Перед будинком клумба, що має поливну систему. Парадні обох під’їздів, на заздрість сусідів, завжди світлі й охайні. Навели лад і в підвалі. А ще співвласники вирішили долучитися до роздільного збору сміття. Їхній експеримент вдався. З чого варто починати сортування і на що звертати увагу – про досвід ОСББ «Добробут та злагода» у відео.

Проєкт «Впровадження сортування відходів в ОСББ міста Торецьк – Забиваємо баки» реалізується ГО « ЕКО ГУРТ» за організаційної підтримки ГО « Взаємодія Плюс» в межах резидент національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

 

Близько 500-600 грн щомісяця можуть заробляти ОСББ від збирання окремо паперу, скла і пластику. Це не просто теорія, а реальність. Читайте далі як Маріупольські ОСББ сортують сміття і заробляють на цьому гроші

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі