Дайджест подій Дніпропетровщини


7990
коментарі відсутні

Про здобутки Дніпропетровщини – у щотижневому дайджесті.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Щотижневий відеодайджест Донеччини

– Вшанування загиблих учасників бойових дій в Афганістані вшанували на Донеччині – Пункти обігріву у Донецькій області – Питання стратегічного розвитку громад – Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували на Донеччині У нашому щотижневому відеодайджесті Донеччини   Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter.

Меморіальні заходи, ремонт лікарні та День рідної мови

Коротко про події минулого тижня на Дніпропетровщині – у нашому дайджесті. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!  

Дайджест подій Дніпропетровщини

Про ремонт лікарні та амбулаторії, реконструкцію школи та здобутки спортсменів Дніпропетровщини – у нашому щотижневому дайджесті. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь! Дніпропетровська область Освіта Спорт

Відеодайджест подій Донеччини за тиждень

– На Донеччину доставили перші «пакунки малюка» – Для водозабезпечення прифронтового Торецька проведуть нову нитку водопроводу   Про це та інше дивитесь у відеодайджесті Донеччини за тиждень. Відеодайджест Донецька область