Ще 14 кілометрів Криворізької траси відремонтовано капітально


1252
коментарі відсутні

Ще 14 кілометрів Криворізької траси відремонтовано капітально

Завершено черговий етап масштабного капремонту Криворізької траси. Магістраль національного значення приводять до ладу вперше за декілька десятиліть. Ремонтують найпроблемніші ділянки від Дніпра до Кривого Рогу. Відтепер із якісним покриттям – чергові 14 км автошляху. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На Дніпропетровщині капітально ремонтуються сільські вулиці, дороги між населеними пунктами і автомагістралі державного значення. Нині Запорізька траса – наче європейський автобан. Тривають роботи в інших напрямках. Приводиться до ладу і шосе Дніпро-Кривий Ріг. Вже із якісним покриттям – чергова ділянка автошляху довжиною в 14 км», – цитує прес-служба голову Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка.

Криворізьку трасу капітально ремонтують вперше за півстоліття. Роботи розпочали у 2017-му. За два роки оновили 37 км автошляху. Навесні 2019-го стартував третій сезон дорожніх робіт. Ремонтники вже завершили укладати верхній шар асфальту на ділянці у 14 км, що на виїзді з Кривого Рогу.

«Мотаюся машиною до Кривого Рогу тричі на день, – сказав мешканець села Червоні Поди Сергій Титенко. – Ця дорога раніше була вщент розбитою, натомість зараз – у чудовому стані. Новим покриттям дуже задоволений».

Наразі на оновленій ділянці облаштовують з’їзди та повороти до сусідніх сіл.

«Без ям стало набагато краще їздити! Тепер чекаємо, коли повороти до сіл зроблять», – поділився водій із села Вільний Посад Максим Недавній.

Підрядники закінчили і капремонт ділянки траси між селами Авдотівка та Новоюлівка. Відтепер дорога – з якісним покриттям та розміткою. Облаштували й узбіччя, установили дорожні знаки.

«Раніше тут дороги взагалі не було. Давно не їздив цією трасою – не впізнав. Оновлені ділянки чудові», – сказав водій із Дніпра Роман Сердюк.

Гарантія на нове покриття – 5 років. Її дає підрядна організація, що виконувала капремонт.

Загальна протяжність траси Дніпро-Кривий Ріг – майже 85 км.

 

Ще 14 кілометрів Криворізької траси відремонтовано капітально - Фото №1


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про