«Розвідка ДНР» визнала – йде пограбування регіону


7443
коментарі відсутні

«Розвідка ДНР» визнала – йде пограбування регіону

Колишній «начальник розвідки ДНР» Євген Тинянський, що покинув ДНР та нині мешкає у Криму визнав, що до війни на Донбасі жилося краще, ніж при окупаційній владі. Про це він написав на своєму каналі в мережі Telegram.

За словами Тинянського, заводи Донбасу це не тільки індустріальний потенціал регіону, а й десятки тисяч робочих місць, добробут людей та інфраструктурний розвиток регіону коштом регіональних соціальних проектів, податків і зборів.

Раніше існували негласні суспільні договори між містом, населенням і виробничим сектором. Заводи багато давали людям, крім робочих місць. Той же Донецьксталь будував церкви, опалював чверть Донецька, побудував Слов’янський центр, діяв зоопарк. Керівництво та власники ніколи не відверталися від людей. Величезні кошти вкладалися в модернізацію засобів виробництва. Десятки мільйонів доларів. Наприклад, незадовго до війни на Алчевському меткомбінаті власником була проведена серйозна реконструкція. Після неї, за умови дотримання технології, завод міг безпроблемно працювати мінімум пару десятиліть. Працювати та приносити користь суспільству.

«Що ми бачимо зараз, коли завод під керуванням «Зовнішторгсервісу»? Аварії, порушення технології, шалена експлуатація ресурсу без вкладань і тупе вимивання грошей з регіону. Вони ж не власники, а просто «зовнішнє управління». Хтось дуже поспішає нахапати грошей і ми розуміємо хто … Привіт ЗТС, Сергію Курченку й тим, хто його лобіює. При цьому, до заходу на комбінат ЗТС, навіть під час війни завод абияк працював, сплачувалася гідна зарплата, виконувалися соціальні та інші зобов’язання перед містом. Був випадок, у 2014 році на завод одні негідники не пропускали склади, вимагали грошей, Алчевський меткомбінат був на межі зупинки. На мене вийшли люди й попросили про допомогу. Розуміючи, що гроші вимагають як раз в кабінетах і сенсу туди йти немає, я зробив хід конем і звернувся з рапортом до Стрєлкова. А потім вже з його візою на рапорті ніхто сперечатися не ризикнув. Склади пройшли на завод абсолютно безкоштовно», – пише Тинянський.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про