«Розумний WATT»: заощадити гроші на фоні реформувань та здорожчання цін на енергоносії


36773
коментарі відсутні

«Розумний WATT»: заощадити гроші на фоні реформувань та здорожчання цін на енергоносії

Мешканці Краматорська мають можливість витрачати менше грошей на електроенергію. Сьогодні ринок енергопостачання пропонує споживачам заощадливі двозонні та тризонні лічильники, зокрема енергоефективні набори «Розумний WATT».

На останні, для Донецької та Дніпропетровської областей, а також для міста Києва – діють знижки. Спеціалісти компанії – виробника запевняють, що економія електроенергії становить від 30% до 50%, але за бажанням та при незначних витратах  її навіть можна збільшувати, роблячи побут комфортнішим.

З настанням холодів та хмарних днів питання заощадження на теплі та світлі стає особливо актуальним. Кожен рік. Цифри свідчать про те, що взимку та восени споживання електроенергії у побуті зростає не менше, ніж на третину. Якщо людина вирішує ще й обігріватись від електрики, то грошові витрати становлять ще більшу цифру. «Розумний WATT» дає можливість без особливих зусиль примкнути до тих, хто придбав собі помічника з економії – двозонного лічильника.

Двозонний лічильник дозволяє перехід на два тарифи «день/ніч». Вночі діє спеціальний тариф на електроенергію.  І з 23-00 до 07-00 він становить 50% від діючого. Тобто, частину  побутових справ можна перенести на цей час доби, а це робота пральної машини, посудомийки, електрообігрівачів, бойлера тощо. Зробити все це стає простіше за допомогою «розумних» приладів: розеток та реле, які дозволяють виставляти необхідний час для включення або виключення електротехніки.

Усі лічильники, які продаються з набором «Розумний WATT», вже параметризовані на 2 тарифні зони і мають необхідні дозволи. До набору входять: двозонний електролічильник, LED лампи компанії Philips, які економічніше звичайних майже в 9 разів, та «розумна» розетка.

Сформувати набір можна самому. Його мінімальна вартість наразі становить 2399 грн. Окрім лічильника, ламп та розетки, в ціну набору включено:

  • пересилку електролічильника до споживача;
  • послугу встановлення;
  • взяття на комерційний облік.

Зручність ще в тому, що зробити комплексну послугу швидкого підключення можна через сайт. Це значно зберігає час та нерви.

На сайті компанії також є зручний та простий калькулятор, який допомагає споживачу побачити свою статистику енерговитрат та економію.

Аби не відкладати заощадження на потім, обладнання можна придбати у кредит – на 24 місяці. Для цього не потрібно відвідувати філії банку, витрачати свій час на процедуру його оформлення. Кредитний договір підписується безпосередньо у відділенні Нової Пошти, в момент отримання замовленого набору.

А тепер про декілька кроків з реального життя, які можуть допомогти зробити свій вибір тим, хто хоче починати заощаджувати. Наш журналіст прийняв свідоме рішення про перехід на двотарифне життя з електроенергією. Цьому  спонукали успіхи друзів після придбання набору та отримання спеціального тарифу.

Покроковий аналіз часу, що був витрачений на придбання та установку лічильника:

  1. Похід на сайт ДТЕКа, заповнювання необхідних даних в онлайні: не більше 2-х хвилин
  2. Відповіді на уточнюючі питання оператора Компанії, який зателефонував на наступний день після заповнювання даних на сайті: не більше 3-х хвилин
  3. Сплата за набір за обраною формою (карткою у Приват-24) згідно рахунку, який Компанія вислала на е-мейл практично миттєво: не більше 3-х хвилин
  4. Похід до самостійно обраного відділення Нової Пошти за лічильником, який прийшов через 3 дні після оплати набору: не більше 30 хвилин
  5. Дзвінок оператора та обговорення зручного часу для візиту представника Компанії, саме для установки лічильника: не більше 2 хвилин
  6. Візит представника Компанії для установки лічильника: 1 година

Взагалі від замовлення на сайті до встановлення лічильника пройшов рівно тиждень. При цьому споживач максимально переведений в онлайн, подалі від черг, паперів, витрат часу та нервів.

«Розумний WATT»: заощадити гроші на фоні реформувань та здорожчання цін на енергоносії - Фото №1

«Розумний WATT»: заощадити гроші на фоні реформувань та здорожчання цін на енергоносії - Фото №2


Матеріал підготовлено в рамках проекту “Маяк” за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
This project was supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.
The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі