Розпорядження міського голови – одноосібна воля очільника громади


1451
коментарі відсутні

Здійснюючи свої повноваження, міський голова видає розпорядження. Такий документ є актом, що видається однією особою, а тому його зміст залежить від волі саме цієї особи. Розпорядження голови є актами індивідуальної дії і стосуються конкретних осіб та їхніх відносин.

Чим насправді може розпоряджуватися мер, а в яких випадках перевищує свої повноваження?

У попередніх відео ми розповідали, що таке регуляторні акти та як вони встановлюють “правила гри” на місцевому рівні.

Як структурується Верховна Рада України.

Про структуру державної влади в Україні.

Більше пізнавальних матеріалів на наших сторінках: YouTube або Facebook  або Twitter 

 

 Дивiться також
Спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик» відкрився у ...

Спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик» відкрився у Миколаївській міській об’єднаній територіальній громаді майже два роки тому. Збудували його за кошти ПАТ «Донбасобленерго», до якого входить Слов’янська ТЕС – підприємство основне бюджетоутворююче у громаді. Нині спорткомплекс відвідує близько 1000 осіб. Подробиці дивіться у відео.     Миколаївська ОТГ Спорткомплекс

Національна поліція та Національна гвардія – правоохоронні ...

Національна поліція України та Національна гвардія України входять до складу Міністерства внутрішніх справ. Обидва є правоохоронними органами, але виконують зовсім різні функції. Розберемося, у чому їх відмінність.   Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter.

Скільки послуг надають ЦНАПи Донеччини

Скільки ЦНАПів наразі діють на Донеччині та в Україні, скільки ще планують відкрити, а також які послуги надають в цих установах. Зібрали трохи статистики. А інформацію про те, які послуги надають ЦНАПи під час карантину, можна подивитися тут Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або

Чим відрізняються  постанови Кабміну від розпоряджень

Коли та за яких умов ці документи набирають чинності. Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!